TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| rozhranie | analógový 3,5 mm audio konektor TRS |
| mikrofón | 3,5 mm kondenzátorový typ |
| frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| citlivosť | - 58 +/- 3 db |
| dĺžka kábla | 1,3 m |
| čistá hmotnosť | 90 g |
| rozmery | 130 x 110 x 75 mm |
.
| Konektivita | WM port |
| Délka kabelu (m) | 3 |
| Hmotnost (g) | 49 |
| Typ mikrofónu | Na stativ |
| Směrovost | Všesměrový |
| Způsob připojení | Drátový |
| Frekvence min. (Hz) | 300 |
| Frekvence max. (Hz) | 100000 |
| Impedance (ohm) | 22000 |
| Princip | Kondenzátorový |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!