TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Typ | Bezdrôtové pripojenie |
| Pripojenie | 2.4 GHz |
| Prevádzkový rozsah | 10 - 15 m |
| Myš | |
| Ergonomický dizajn | Symetrické |
| Senzor | Optické |
| Rozlíšenie | 1000/1600/2000 DPI |
| Sadzba správy | 125 Hz |
| Tlačidlá č. | 4 |
| Prijímač | Prijímač Nano USB |
| Rozmery | 108 x 64 x 35 mm |
| Hmotnosť | 67 g (batérie nie sú súčasťou balenia) |
| Batéria | alkalická batéria 1AA |
| Klávesnica | |
| Kľúčenky | Elegantný okrúhly štvorec |
| Klávesové skratky | 12 Klávesové skratky Fn |
| Znak | Laserové gravírovanie |
| Ochrana proti striekajúcej vode | Áno |
| Nastaviteľné nohy klávesnice | Áno |
| Hodnotenie | 1.5 V / 10 mA |
| Rozmery | 456 x 156 x 24 mm |
| Hmotnosť | 494 g (batéria nie je súčasťou balenia) |
| Batéria | 1 alkalická batéria AA |
| Osvetlené | Nie |
| Systémové požiadavky | Windows XP/Vista/7/8/8.1 / 10 |
.
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
| Rozhranie setu | Bezdrôtový s USB Dongle |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom