Pevné disky HDD SATA radu Synology Plus sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky na spoľahlivosť, odolnosť a výkon úložiska v systémoch Synology s nepretržitým prevádzkou pre malé a stredné podniky. Prísne overovanie a spoľahlivosť triedy NAS zabezpečujú konzistentný výkon v prostrediach s intenzívnym prevádzkou a mnohými používateľmi. Spolehlivý nepretržitý prevádzka Hodnota MTBF dimenzovaná až na 1,2 milióna hodín a pracovná záťaž na 180 TB/rok Testované na maximálnu spoľahlivosť Spoľahlivosť systémov Synology je zaručená dôkladným overovaním a testovaním počas viac ako 500 000 hodín Plynulé aktualizácie firmvéru Aktualizácie firmvéru je možné vykonávať priamo v systéme Synology DSM Spoľahlivá technológia nahrávania Technológia konvenčného zápisu (CMR) ponúka konzistentný výkon
Pevné disky radu Synology Plus sa môžu pochváliť hodnotou MTBF dimenzovanou až na 1,2 milióna hodín a pracovnou záťažou na 180 TB/rok, čo je až trojnásobná hodnota v porovnaní s konvenčnými počítačovými pevným diskom. Testovanie kompatibility a záťaže počas viac ako 500 000 hodín zabezpečuje plynulý prevádzku aj pri pracovných záťažiach s mnohými používateľmi. Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/drives/hdd/plus-hat| Všeobecné | |
| Kapacita | 6 TB |
| Rozmer | 3,5" |
| Rozhranie | SATA 6 Gb/s |
| Veľkosť sektoru | 512e |
| Konštrukcia disku | Vzduch |
| Výkon | |
| Rýchlosť rotácie | 5 400 rpm |
| Rýchlosť rozhrania | SATA 6Gb/s |
| Mezipamäť | 256 MB |
| Maximálna dlhodobá rýchlosť prenosu dát (typická) | 202 MB/s |
| Spoľahlivosť | |
| Stredná doba do zlyhania (MTTF) | 1 000 000 hodín |
| Hodnotenie pracovnej záťaže | 180 TB/rok zápisu/čítania dát |
| Záruka | 3 roky |
| Spotreba energie | |
| Napájacie zariadenie | 12 V (± 10 %) / 5 V (± 5 %) |
| Priemerná hodnota napájania počas nečinnosti | 3,4 W |
| Priemerná hodnota napájania počas prevádzky | 5,3 W |
| Teplota | |
| Pri prevádzke | 0°C až 65°C (32°F až 149°F) |
| Mimo prevádzky | -40°C na 70°C (-40°F na 158°F) |
| Nárazy | |
| V prevádzke | 687 m/s^2 (doba trvania 2 ms) |
| Mimo prevádzky | 2943 m/s^2 (trvanie 2 ms) |
| Vibrácie | |
| V prevádzke | 10 Hz až 22 Hz: 2,45 m/s^2, Obmedzený posun 22 Hz až 350 Hz: 4,90 m/s^2 350 Hz až 500 Hz: 2,45 m/s^2 |
| Mimo prevádzky | 5 Hz až 22 Hz: 29,43 m/s^2 |
| Nadmorová výška | |
| V prevádzke | -304,8 metrov až 3 048 metrov |
| Mimo prevádzky | -304,8 metrov až 12 192 metrov |
| Relatívna vlhkosť | |
| V prevádzke | 5 % až 90 % relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie) |
| Mimo prevádzky | 5 % až 95 % relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie) |
| Hlučnosť | |
| hluk, v nečinnosti (typický) (dB) | 27 |
| Hluk, pri hľadaní (typický) (dBA) | 28 |
| Ostatné | |
| Rozmery (V x Š x H) | 26,11 mm x 101,85 mm x 147,0 mm |
| Hmotnosť | 610 g |
| Certifikácie | CE, RCM, BSMI, KC, UKCA, UL, TUV, RoHS |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Veľkosť buffra (v MB) | 512 |
| Otáčky HDD | 5640 |
| HDD Kapacita (GB) | 32000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom