RS1619xs+ je vysoko výkonný a rozšíriteľný rackový NAS 1U s rozšíriteľnou pamäťou a konfiguráciou M-cache.2 SSD, aby vyhovoval potrebám moderných podnikov, ktoré vyžadujú flexibilné, spoľahlivé a efektívne úložné riešenie.
Stránky produktu: https://www.synológia.com/cs-en/products/RS1619xs+ Zoznam kompatibility Zoznam kompatibility HDD/SSD Technické špecifikácie:
| Procesor | |
| model CPU: | Intel Xeon D-1527 |
| Architektúra CPU: | 64-bitové |
| Frekvencia CPU: | Šesťjadrový procesor 2,2 (základný) / 2,7 (turbo) GHz |
| Hardvérový šifrovací systém (AES-NI): | Áno |
| Pamäť | |
| Systémová pamäť: | 8 GB DDR4 ECC UDIMM |
| Predinštalovaný pamäťový modul: | 8 GB (8 GB x 1) |
| Celkový počet pamäťových slotov: | 4 |
| Pamäť rozšíriteľná až na: | 64 GB (16 GB x 4) |
| Úložisko | |
| Šachta(-y) na pevný disk: | 4 |
| Maximálny počet pozícií pevného disku s rozširujúcou jednotkou: | 16 |
| Slotov pre disky M.2: | 2 (NVMe a SATA) |
| Kompatibilný typ disku: | 3. 5" SATA HDD, 2,5" SATA HDD, 2,5" SATA SSD M.2 2280 disky SSD NVMe a SATA |
| Maximálna vnútorná hrubá kapacita: | 56 TB (14 TB disk x 4) (kapacita sa môže líšiť podľa typu RAID) |
| Maximálna hrubá kapacita s rozširujúcimi jednotkami: | 224 TB (56 TB + 14 TB disk x 12) (kapacita sa môže líšiť podľa typu RAID) |
| Maximálna veľkosť jedného zväzku: | 200 TB (vyžaduje sa 32 GB RAM, len pre skupiny RAID 5 alebo RAID 6) 108 TB |
| Pohony sú počas prevádzky odnímateľné: | Áno |
| Externé porty | |
| Port RJ-45 1GbE LAN: | 4 (s podporou agregácie/prepojenia) |
| Port USB 3.0: | 2 |
| Rozširujúci port: | 1 |
| PCIe | |
| Rozšírenie PCIe: | 1 x sloty Gen3 x8 (prepojenie x8) |
| Podpora prídavných kariet: | Sieťová karta PCIe |
| Súborový systém | |
| Interné zariadenia: | Btrfs, EXT4 |
| Externé zariadenia: | Btrfs, EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS+, exFAT |
| Poznámky: | Balík ExFAT Access si môžete zakúpiť samostatne v Centre balíkov. |
| Vzhľad | |
| Veľkosť (výška x šírka x hĺbka): | 44 mm x 480 mm x 518,6 mm |
| Hmotnosť: | 8.16 kg |
| Iné | |
| Systémový ventilátor: | 40 mm x 40 mm x 2 ks |
| Režim rýchlosti ventilátora: | Vysokorýchlostný režim, chladný režim, tichý režim |
| Obnova po strate napájania: | Áno |
| Ľahko vymeniteľný systémový ventilátor: | Áno |
| Hladina hluku: | 39,3 dB(A) |
| Plánované zapnutie/vypnutie: | Áno |
| Prebudenie cez LAN/WAN: | Áno |
| Napájacia jednotka/adaptér: | 2 X 150 W |
| Vstupné napätie AC: | 100 V až 240 V AC |
| Frekvencia napájania: | 50/60 Hz, jednofázový |
| Spotreba energie: | 68,68 W (beh), 34,78 W (hibernácia pevného disku) |
| Britská tepelná jednotka: | 234,35 BTU/hod (beh), 118,67 BTU/hod (hibernácia pevného disku) |
| Náhradný napájací zdroj (pre modely xs+ a RP): | Áno |
| Záruka: | 5 rokov - Náhradný servis Synology https://www.synológia.com/cs-en/solution/SRS |
| Okolitá teplota | |
| Prevádzková teplota: | 5°C až 35°C (40°F až 95°F) |
| Teplota skladovania | -20°C až 60°C (-5°F až 140°F) |
| Relatívna vlhkosť: | 5 % až 95 % relatívnej vlhkosti vzduchu |
| Certifikácia: | FCC, CE, BSMI EAC, VCCI, CCC, RCM, KC |
| Prevedenie skrine | Do rozvádzača |
| Špecifikácia zálohovacieho systému | SAN |
| Počet šácht pevného disku | viac ako 12 |
| Pripojiteľnosť zálohovacieho systému | SAS/SATA |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom