etikety RAYFILM 320x450 KRAFT hnedé s prúžkami laser SRA3 R0166SRA3D (300 list./SRA3)
od 136,59 €
Na objednávku
12-šachtový RS3621xs+ ponúka výkon pri náhodnom čítaní 4K IOPS viac ako 238 000 a priepustnosť sekvenčného čítania 5 819 MB/s1 - ide o skutočne výkonný podnikový nástroj. Kompletné zálohovanie napájania, 8-jadrový procesor, pamäť ECC, pokročilá technológia snímok a automatická oprava súborov zaručujú, že RS3621xs+ môže byť spoľahlivým základom pre každú firmu, ktorá pracuje s dátami.
Stránky produktu: https://www.synológia.com/cs-en/products/RS3621xs+#features Zoznam kompatibility Zoznam kompatibility HDD/SSD
| Procesor | |
| Model CPU | Intel Xeon D-1541 |
| Architektúra CPU | 64-bitové |
| Frekvencia CPU | 8-jadrový 2.1 (základný) / 2.7 (turbo) GHz |
| Hardvérový šifrovací systém (AES-NI) | Áno |
| Pamäť | |
| Systémová pamäť | 8 GB DDR4 ECC UDIMM |
| Predinštalovaný pamäťový modul | 8 GB (8 GB x 1) |
| Celkový počet pamäťových slotov | 4 |
| Maximálna kapacita pamäte | 64 GB (16 GB x 4) |
| Úložisko | |
| Šachta(-y) na pevný disk | 12 |
| Maximálny počet pozícií pevného disku s rozširujúcou jednotkou | 36 (RX1217/RX1217RP x 2) |
| Kompatibilný typ disku (Zobraziť všetky podporované pevné disky) | 3.5" SATA HDD 2.5" DISK SSD SATA |
| Maximálna veľkosť jedného zväzku | 200 TB (vyžaduje sa 32 GB RAM, len pre skupiny RAID 5 alebo RAID 6) 108 TB |
| Vymeniteľné pohony v prevádzke | Áno |
| Externé porty | |
| Port RJ-45 1GbE LAN | 4 (s podporou agregácie/prepojenia) |
| Port RJ-45 10GbE LAN | 2 (s podporou agregácie/prepojenia) |
| Port USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| Rozširujúci port | 2 |
| PCIe | |
| Rozšírenie PCIe | 2 x sloty Gen3 x8 (prepojenie x8) |
| Súborový systém | |
| Interné zariadenia | Btrfs, EXT4 |
| Externé zariadenia | Btrfs, EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS+, exFAT* |
| Vzhľad | |
| Veľkosť (RU) | 2U |
| Veľkosť (výška x šírka x hĺbka) | 88 mm x 482 mm x 724 mm |
| Hmotnosť | 14.5 kg |
| Podpora pre inštaláciu skrinky | 4-stupňový 19" stojan (sada stojana Synology - RKS1317) |
| Iné | |
| Systémový ventilátor | 80 mm x 80 mm x 4 ks |
| Režim rýchlosti ventilátora | Vysokorýchlostný režim, chladný režim, tichý režim |
| Ľahko vymeniteľný systémový ventilátor | Áno |
| Obnova po strate napájania | Áno |
| Hladina hluku | 50.2 dB(A) |
| Plánované zapnutie/vypnutie | Áno |
| Prebudenie cez LAN/WAN | Áno |
| Napájacia jednotka/adaptér | 500 W |
| Náhradný zdroj napájania | Áno |
| Vstupné napätie AC | 100 V až 240 V AC |
| Frekvencia napájania | 50/60 Hz, jednofázový |
| Spotreba energie | 142.5 W (za chodu) 72.76 W (hibernácia pevného disku) |
| Britská tepelná jednotka | 485.93 BTU/hod (v prevádzke) |
| Teplota | |
| Prevádzková teplota | 0°C až 35°C (32°F až 95°F) |
| Teplota skladovania | -20°C až 60°C (-5°F až 140°F) |
| Relatívna vlhkosť | 5 % až 95 % relatívnej vlhkosti vzduchu |
| Certifikácia | FCC, CE, BSMI, VCCI, RCM, EAC, CCC, KC, UL, |
| Prevedenie skrine | Do rozvádzača |
| Špecifikácia zálohovacieho systému | SAN |
| Počet šácht pevného disku | viac ako 12 |
| Pripojiteľnosť zálohovacieho systému | SAS/SATA |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom