Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-ax55/
Technické špecifikácie
| WIRELESS | |
| Standarty | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz |
| Rýchlosti WiFi | AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) 2,4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) |
| Dosah WiFi | Domáce priestory 3 izbové 4× pevné vysokovýkonné antény Viaceré antény tvoria signálové pole na pokrytie viacerých smerov a veľkých plôch Beamforming Zameriava bezdrôtový signál na klientov pre rozšírenie dosahu WiFi Vysokovýkonná FEM Zlepšuje výkon vysielania na posilnenie signálovej pokrytia |
| Kapacita WiFi | Vysoká Dvojpásmový Priraďte zariadenia k rôznym pásmam pre optimálny výkon OFDMA Súbežne komunikuje s viacerými klientmi Wi-Fi 6 Airtime Fairness Zlepšuje efektívnosť siete obmedzením nadmerného času využívania DFS Prístup k dodatočnému pásmu na zníženie preťaženia 4 Streamy Pripojte svoje zariadenia k väčšej šírke pásma |
| Režimy prevádzky | Smerovač Prístupový bod |
| HARDVÉR | |
| Procesor | Dvojjadrové CPU |
| Ethernetové porty | 1× Gigabit WAN port 4× Gigabit LAN porty |
| Podpora USB | 1× USB 3.0 port Podporované formáty oddielov: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Podporované funkcie: Apple Time Machine FTP server Media server Samba server |
| Tlačidlá | Wi-Fi/WPS tlačidlo Tlačidlo napájania Tlačidlo reset |
| Napájanie | 12 V = 2 A |
| Zabezpečenie | |
| WiFi šifrovanie | WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Kontrola prístupu IP & MAC Binding Gateway na aplikačnej úrovni HomeShield Security Ochrana IoT v reálnom čase Blokovanie škodlivých stránok Systém na prevenciu vstupu Obrana proti DDoS útokom Skener domácej siete |
| Guest Network | 1× 5 GHz hosťovská sieť 1× 2,4 GHz hosťovská sieť |
| VPN Server | OpenVPN PPTP |
| SOFTWARE | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Služobné balíčky | HomeShield Viac informácií> |
| OneMesh™ | Podpora OneMesh™ Bez výmeny existujúcich zariadení alebo nákupu nového WiFi ekosystému vám OneMesh™ pomáha vytvoriť flexibilnejšiu sieť, ktorá pokryje celý váš dom s TP-Link OneMesh™ produktami. Viac informácií> Všetky produkty OneMesh> |
| Rodičovská kontrola | Rodičovská kontrola HomeShield Vlastné profily Profily s obsahovou filtráciou pre profesionálov Rodinný čas Spánok Čas vypnutia Časové odmeny Rebríček času online rodiny Pozastaviť internet Týždenné a mesačné správy |
| Typy WAN | Dynamické IP Statické IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služieb | QoS podľa zariadenia |
| Cloudová služba | Automatická aktualizácia firmware OTA aktualizácia firmware TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Virtuálne servery Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia adresy Zoznam DHCP klientov Server |
| DDNS | TP-Link NO-IP DynDNS |
| Správa | Tether App Webová stránka Kontrola Web Emulator> |
| FYSICKÉ | |
| Rozmery (W×D×H) | 10,2 × 5,3 × 1,5 in (261,1 × 134,5 × 41,0 mm) |
| Balenie obsahuje | Wi-Fi smerovač Archer AX55 Napájací adaptér RJ45 Ethernet kábel Rýchly sprievodca inštaláciou |
| Ďalšie | |
| Systémové požiadavky | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ alebo iný prehliadač s JavaScriptom Kabeláž alebo DSL modem (ak je potrebný) Predplatné u poskytovateľa internetových služieb (pre internetové pripojenie) |
| Certifikáty | FCC, CE, RoHS |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie |
| TESTOVACÍ DÁTA | |
| Výkon WiFi pri prenose | CE: <20dBm(2.4GHz) <23dBm(5.15GHz~5.35GHz) <30dBm(5.47GHz~5.725GHz) FCC: <30dBm(2.4GHz & 5.15GHz~5.825GHz) |
| Sada citlivosti príjmu WiFi | 5GHz: 11ac VHT20_MCS0:-96dBm, 11ac VHT20_MCS8:-75dBm 11ac VHT40_MCS0:-94dBm, 11ac VHT40_MCS9:-70dBm 11ac VHT80_MCS0:-91dBm, 11ac VHT80_MCS9:-67dBm 11ac VHT160_MCS0:-88dBm, 11ac VHT160_MCS9:-63dBm 11ax HE20_MCS0:-96dBm, 11ax HE20_MCS11:-66dBm 11ax HE40_MCS0:-93dBm, 11ax HE40_MCS11:-63dBm 11ax HE80_MCS0:-91dBm, 11ax HE80_MCS11:-61dBm 11ax HE160_MCS0:-87dBm, 11ax HE160_MCS11:-58dBm 2,4GHz: 11ac VHT20_MCS0:-96dBm, 11ac VHT20_MCS8:-74dB 11ac VHT40_MCS0:-94dBm, 11ac VHT40_MCS9:-70dB 11ax HE20_MCS0:-96dBm, 11ax HE20_MCS11:-66dBm 11ax HE40_MCS0:-93dBm, 11ax HE40_MCS11:-63dBm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!