Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-ax72/
Technické špecifikácie
| WIRELESS | |
| Štandardy | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz |
| Rýchlosti WiFi | AX5400 5 GHz: 4804 Mbps (802.11ax, HE160) 2,4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) |
| Rozsah WiFi | Domy s 3 izbami 6× pevné vysokovýkonné antény Viaceré antény tvoria poľové pole, ktoré pokrýva viac smerov a väčšie plochy Beamforming Koncentruje silu bezdrôtového signálu smerom k klientom, čím rozširuje dosah WiFi Vysoko výkonný FEM Zlepšuje vysielací výkon na posilnenie pokrytia signálom 4T4R Viaceré streamy v rovnakom pásme zvyšujú odolnosť pri prenose |
| Kapacita WiFi | Vysoká Dvojpásmové Priraďujte zariadenia do rôznych pásiem pre optimálny výkon 4×4 MU-MIMO Súčasne komunikuje s viacerými MU-MIMO klientmi OFDMA Súčasne komunikuje s viacerými Wi-Fi 6 klientmi Airtime Fairness Zlepšuje efektívnosť siete obmedzením nadmerného využívania DFS Prístup k ďalšiemu pásmu na zníženie preťaženia 6 streamov Pripojte svoje zariadenia k väčšiemu pásmu šírky |
| Režimy práce | Router mód Režim access point |
| HARDVÉR | |
| Procesor | 1 GHz Dual-Core CPU |
| Ethernetové porty | 1× Gigabit WAN port 4× Gigabit LAN porty |
| Podpora USB | 1× USB 3.0 port Podporované formáty oddielov: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Podporované funkcie: Apple Time Machine FTP server Media server Samba server |
| Tlačidlá | Tlačidlo Wi-Fi zap/vyp Tlačidlo napájania zap/vyp Tlačidlo LED zap/vyp WPS tlačidlo Tlačidlo reset |
| Napájanie | 12 V = 2,5 A |
| BEZPEČNOSŤ | |
| WiFi šifrovanie | WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Prístupová kontrola Viazanie IP & MAC Brána aplikačnej vrstvy HomeShield Security Ochrana IoT v reálnom čase Blokovanie škodlivých stránok Prevencia vniknutia Ochrana proti DDoS útokom Skenovanie domácej siete |
| Guest Network | 1× 5 GHz hostiteľská sieť 1× 2,4 GHz hostiteľská sieť |
| VPN server | OpenVPN PPTP |
| SOFTWARE | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Služobné balíky | HomeShield Viac info> |
| OneMesh™ | Podporuje OneMesh™ Bez výmeny existujúcich zariadení alebo kúpy celého nového WiFi ekosystému vám OneMesh™ pomôže vytvoriť flexibilnejšiu sieť pokrývajúcu celý dom s produktmi TP-Link OneMesh™. Viac info> Všetky produkty OneMesh> |
| Rodinné kontroly | HomeShield rodičovská kontrola Vlastné profily Profesionálna knižnica filtrov obsahu Čas s rodinou Detský spánok Čas vypnutia Odmeny za čas Rebríček online času rodiny Pozastaviť internet Týždenné a mesačné správy |
| Typy WAN | Dynamické IP Statické IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | QoS podľa zariadenia |
| Cloudová služba | Automatická aktualizácia firmvéru TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port forwarding Trigger port DMZ UPnP Virtuálny server |
| IPTV | IGMP proxy IGMP snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia IP adresy Zoznam DHCP klientov Server |
| DDNS | TP-Link NO-IP DynDNS |
| Správa | Tether App Webová stránka |
| FYSICKÁ ČASŤ | |
| Rozmery (W×D×H) | 10,7 × 5,8 × 1,9 palca (272,5 × 147,2 × 49,2 mm) |
| Obsah balenia | Wi-Fi Router Archer AX72 Napájací adaptér RJ45 ethernetový kábel Rýchly návod na inštaláciu |
| INÉ | |
| Programové požiadavky | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ alebo iný prehliadač so zapnutým JavaScriptom Káblový alebo DSL modem (ak je potrebný) Predplatné u poskytovateľa internetových služieb (pre prístup na internet) |
| Certifikácie | FCC, CE, RoHS |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Teplota skladovania: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Hlavná vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
| VZORKY TESTU | |
| Výkon WiFi pri prenose | CE: <20dBm{2.4GHz} <23dBm{5.15GHz~5.35GHz} <30dBm{5.47GHz~5.725GHz} FCC: <24dBm{5.25GHz~5.35GHz&5.47GHz~5.725GHz } <30dBm{2.4GHz & 5.15GHz~5.25GHz & 5.725GHz~5.825GHz } |
| Senzitivita prijímania WiFi | 2,4 GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94,5dBm 11ac VHT20 MCS8:-72,5dBm 11ac VHT40 MCS0:-92,5dBm 11ac VHT40 MCS9:-69,5dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64,5dBm 11ax HE40 MCS0:-92,5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97dBm 11ac VHT20 MCS8:-74dBm 11ac VHT40 MCS0:-95dBm 11ac VHT40 MCS9:-70dBm 11ac VHT80 MCS0:-91,5dBm 11ac VHT80 MCS9:-66dBm 11ac VHT160 MCS0:-86dBm 11ac VHT160 MCS9:-61dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64dBm 11ax HE40 MCS0:-91,5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 11ax HE80 MCS0:-88dBm 11ax HE80 MCS11:-58dBm 11ax HE160 MCS0:-85,5dBm 11ax HE160 MCS11:-55dBm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!