Stránka produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-ax73/
Technické špecifikácie
| WIRELESS | |
| Štandardy | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Rýchlosti | AX5400 5 GHz: 4804 Mbps (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) |
| WiFi Dosah | Domy s 3 izbami 6× pevné vysokovýkonné antény Viaceré antény tvoria signálové pole na pokrytie viacero smerov a veľkých plôch Beamforming Koncentruje bezdrôtový signál smerom ku klientom na rozšírenie WiFi dosahu High-Power FEM Zlepšuje vysielaciu silu na posilnenie signálového pokrytia 4T4R Viaceré streamy v rovnakej pásme zvyšujú odolnosť voči chybám pri prenose |
| Kapacita WiFi | Vysoká Dvojpásmové Priraďte zariadenia k rôznym pásmam pre optimálny výkon 4×4 MU-MIMO Súčasne komunikuje s viacerými MU-MIMO klientmi OFDMA Súčasne komunikuje s viacerými Wi-Fi 6 klientmi Airtime Fairness Zvyšuje efektivitu siete obmedzením nadmerného obsadenia DFS Prístup k ďalšiemu pásmu na zníženie preťaženia 6 Streamov Pripojte svoje zariadenia k väčšiemu pásmu |
| Režimy prevádzky | Režim routéra Režim Access Point |
| HARDVÉR | |
| Procesor | 1,5 GHz Trojjadrový CPU |
| Ethernetové porty | 1× Gigabit WAN port 4× Gigabit LAN port Statická agregácia odkazov (LAG) dostupná s 2× LAN portami |
| Podpora USB | 1× USB 3.0 port Podporované formáty oddielov: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Podporované funkcie: Apple Time Machine FTP server Media server Samba server |
| Tlačidlá | WLAN vyp/ zap Tlačidlo napájania zap/ vyp Tlačidlo LED zap/ vyp WPS tlačidlo Reset tlačidlo |
| Napájanie | 12 V = 2.5 A |
| BEZPEČNOSŤ | |
| Šifrovanie WiFi | WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Kontrola prístupu IP & MAC Binding Gateway na aplikačnej vrstve HomeShield Security Ochrana IoT v reálnom čase Blokovanie škodlivých stránok Systém na prevenciu narušenia Ochrana proti DDoS útokom Scanner domácej siete |
| Hosťovská sieť | 1× 5 GHz hosťovská sieť 1× 2.4 GHz hosťovská sieť |
| VPN server | OpenVPN PPTP |
| SOFTWARE | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Servisné balíky | HomeShield Viac info> |
| OneMesh™ | Podporuje OneMesh™ Bez nutnosti výmeny súčasných zariadení alebo nákupu celého nového WiFi ekosystému, OneMesh™ vám pomáha vytvoriť flexibilnejšiu sieť, ktorá pokryje celý váš dom s produktmi TP-Link OneMesh™. Viac info> Všetky produkty OneMesh> |
| Rodinná kontrola | HomeShield Rodinná kontrola Vlastné profily Profesionálna knižnica filtrov obsahu Čas strávený s rodinou Nočný režim Čas vypnutia Odmeňovanie v čase Rebríček online času rodiny Pozastaviť internet Týždenné a mesačné správy |
| Typy WAN | Dynamická IP Statická IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | QoS podľa zariadenia |
| Cloudová služba | Automatická aktualizácia firmware TP-Link ID DDNS |
| NAT smerovanie | Port forwarding Port triggering DMZ UPnP Virtuálny server |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia adries Zoznam DHCP klientov Server |
| DDNS | TP-Link NO-IP DynDNS |
| Správa | Tether App Webová stránka |
| Fyzické vlastnosti | |
| Rozmery (W×D×H) | 10,7 × 5,8 × 1,9 in (272,5 × 147,2 × 49,2 mm) |
| Balenie obsahuje | Wi-Fi routér Archer AX73 Napájací adaptér RJ45 Ethernet kábel Rýchly inštalačný sprievodca |
| Iné | |
| Systémové požiadavky | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+, alebo iný prehliadač s JavaScriptom Kábel alebo DSL modem (ak je potrebný) Predplatné u internetového poskytovateľa (pre internetové pripojenie) |
| Certifikácie | FCC, CE, RoHS |
| Prostredie | Prevádzkové teploty: 0°C~40°C Teploty skladovania: -40°C~70°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Vlhkosť skladovania: 5%~90% bez kondenzácie |
| Testovacie údaje | |
| Výkon WiFi pri prenose | CE: <20dBm{2.4GHz} <23dBm{5.15GHz~5.35GHz} <30dBm{5.47GHz~5.725GHz} FCC: <24dBm{5.25GHz~5.35GHz&5.47GHz~5.725GHz } <30dBm{2.4GHz &5.15GHz~5.25GHz&5.725GHz~5.825GHz } |
| Citlivosť príjmu WiFi | 2.4GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94,5 dBm 11ac VHT20 MCS8:-72,5 dBm 11ac VHT40 MCS0:-92,5 dBm 11ac VHT40 MCS9:-69,5 dBm 11ax HE20 MCS0:-95 dBm 11ax HE20 MCS11:-64,5 dBm 11ax HE40 MCS0:-92,5 dBm 11ax HE40 MCS11:-62 dBm 5GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97 dBm 11ac VHT20 MCS8:-74 dBm 11ac VHT40 MCS0:-95 dBm 11ac VHT40 MCS9:-70 dBm 11ac VHT80 MCS0:-91,5 dBm 11ac VHT80 MCS9:-66 dBm 11ac VHT160 MCS0:-86 dBm 11ac VHT160 MCS9:-61 dBm 11ax HE20 MCS0:-95 dBm 11ax HE20 MCS11:-64 dBm 11ax HE40 MCS0:-91,5 dBm 11ax HE40 MCS11:-62 dBm 11ax HE80 MCS0:-88 dBm 11ax HE80 MCS11:-58 dBm 11ax HE160 MCS0:-85,5 dBm 11ax HE160 MCS11:-55 dBm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!