| WIRELESS | |
| Standarty | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz |
| Rýchlosti WiFi | AC1200 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac) 2,4 GHz: 400 Mbps (802.11n) |
| Dosah WiFi | 3izbové domy 4× pevné vysokovýkonné antény Viaceré antény tvoria signalový zosilňovač pre pokrytie viacerých smerov a veľkých plôch Beamforming Zameriava bezdrôtový signál smerom k klientom na rozšírenie WiFi dosahu |
| Kapacita WiFi | Stredná Dvojpásmové Priemestnáte zariadenia do rôznych pásiem pre optimálny výkon MU-MIMO Súčasná komunikácia s viacerými MU-MIMO klientmi Airtime Fairness Zlepšuje efektívnosť siete obmedzením nadmerného zaťaženia |
| Režimy prevádzky | Smerovač Režim prístupového bodu |
| HARDVÉR | |
| Procesor | 1,2 GHz CPU |
| Ethernetové porty | 1× Gigabit WAN port 4× Gigabit LAN porty |
| Tlačidlá | WPS/Reset tlačidlo |
| Napájanie | 12V - 1A |
| BEZPEČNOSŤ | |
| Šifrovanie WiFi | WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Ovládanie prístupu Binding IP a MAC |
| Guest network | 1× 2,4 GHz Guest Network 1× 5 GHz Guest Network |
| SOFTVÉR | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Rodinná kontrola | URL Filter Time Controls |
| Typy WAN | Dynamické IP Stabilná IP PPPoE(Dvojitý prístup) PPTP(Dvojitý prístup) L2TP(Dvojitý prístup) |
| Kvalita služby | QoS podľa zariadenia |
| Cloudová služba | OTA aktualizácia firmvéru TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding Port Triggering UPnP DMZ |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Server DHCP Client List Address Reservation |
| DDNS | TP-Link NO-IP DynDNS |
| Správa | Tether App Webpage |
| Fyzické vlastnosti | |
| Rozmery (W×D×H) | 4.7 × 4.7 × 1.1 in (120 × 120 × 27.9 mm) |
| Balenie obsahuje | Bezdrôtový smerovač Archer C64 Nabíjačka Ethernetový kábel RJ45 Rýchly sprievodca inštaláciou |
| Ďalšie | |
| Systémové požiadavky | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+, alebo iný prehliadač s JavaScriptom Káblový alebo DSL modem (ak je potrebný) Predplatné u poskytovateľa internetových služieb (pre prístup na internet) |
| Certifikácie | CE, RoHS |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Uskladňovacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
| Testovacie údaje | |
| Výkon WiFi pri prenose | CE: <20dBm(2,4 GHz), <23dBm(5,15 GHz~5,25 GHz) FCC: <30dBm(2,4 GHz & 5 GHz) |
| Citlivosť príjmu WiFi | 5 GHz: 11a 6Mbps:-95dBm 11a 54Mbps:-77dBm 11ac VHT20 MCS8:-71dBm 11ac VHT40 MCS9:-67dBm 11ac VHT80 MCS9:-63dBm 2,4 GHz: 11g 6Mbps: -96dBm 11g 54Mbps: -78dBm 11n HT20 MCS7:-77dBm 11n HT40 MCS7:-74dBm 11ac VHT20 MCS8:-73dBm 11ac VHT40 MCS9:-68dBm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!