Najnovší štandard Wi-Fi 6 zaručuje extrémne rýchlosti, mimoriadne nízku latenciu a nepretržité pripojenie. S využitím Wi-Fi 6 je Archer TX3000E navrhnutý tak, aby oslobodil vaše hranie od použitia kábla a plne optimalizoval vaše hranie. Objavte chýbajúci komponent vášho herného arzenálu!
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-tx3000e/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Rozmery | 3.7 x 4.8 x 0.8 in (95.2 x 120.8 x 21.5 mm) |
| Typ antény | Dve vysokovýkonné dvojpásmové antény Základňa antény s magnetom |
| Čipset | Intel Wi-Fi 6 Čipová sada |
| WIRELESS FEATURES | |
| Štandardy Wi-Fi | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/g/b 2,4 GHz Bluetooth 5.0/4.2/4.0 |
| Rýchlosť Wi-Fi siete WLAN | 5 GHz 11ax: Až do 2402 Mbps (dynamicky) 11ac: Až do 1733 Mbps (dynamicky) 11n: Až do 300 Mbps (dynamicky) 11a: Až do 54 Mbps (dynamicky) 2,4 GHz 11ax: Až do 574 Mbps (dynamicky) 11n: Až do 300 Mbps (dynamicky) 11g: Až do 54 Mbps (dynamicky) 11b: Až do 11 Mbps (dynamicky) |
| Senzitivita príjmu WLAN | 5 GHz : 11ax HT160:-56.25dBm 11ax HT80: -59dBm 11ax HT40: -62.25dBm 11ax HT20: -65dBm 11ac HT160:-62dBm 11ac HT80: -65.5dBm 11ac HT40: -69.75dBm 11ac HT20: -73.75dBm 11n HT40: -74.5dBm 11n HT20: -77.5dBm 11a 54Mbps: -77.75dBm 11a 6Mbps: -94.5dBm 2,4 GHz : 11ax HT40: -60.75dBm 11ax HT20: -63.75dBm 11n HT40: -73dBm 11n HT20: -76.25dBm 11g 54Mbps: -76.5dBm 11b 11Mbps: -89dBm |
| Výkon vysielania WLAN | 5 GHz : 27dBm (FCC) / 23dBm (CE) (EIRP) 2,4 GHz : 26dBm (FCC) / 20dBm (CE) (EIRP) |
| Režimy WLAN | Inštalačný režim |
| Sieťová bezpečnosť | Podpora 64/128-bit WEP, WPA/WAP2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Technológia modulácie | DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, 1024QAM |
| Profil Bluetooth | Archery TX3000E podporuje natívne BT profily implementované vo Windows 10. Pre najnovšie informácie o BT profile v systéme Windows 10 navštívte https://support.microsoft.com/en-us/help/10568/windows-10-supported-bluetooth-profiles |
| OTHERS | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Obsah balenia | Archer TX3000E Základňa antény s magnetom a RF káblom dlhým 1m Dve vysokovýkonné antény 5 dBi Nízko profilová konzola Bluetooth Header kábel Rýchla inštalačná príručka Zdrojový CD |
| Systémové požiadavky | Len Windows 10 (64-bit) |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C ~ 40°C Ukladacia teplota: -40°C ~ 70°C Prevádzková vlhkosť: 10 % ~ 90 % (nekondenzujúca) Ukladacia vlhkosť: 5 % ~ 90 % (nekondenzujúca) |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!