Vyhovuje štandardu 802.3af/at PoE+, ktorý podporuje až 30 W na každom portu PoE. Celkový rozpočet napájania 250 W PoE* pre 16 portov PoE+ umožňuje široké možnosti využitia, napríklad pre dohľadové systémy pre kancelárie, študentské koleje a malé firmy. Je plne kompatibilný s IP kamerami, prístupovými bodmi, IP telefónmi, počítačmi, tlačiarňami a ďalšími zariadeniami.
Viac informácií o technológii TP-Link PoE >
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sl1218mp/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Rozhranie | • 16 PoE+ 10/100 Mbps RJ45 portov • 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 porty • 2× Kombinované gigabitové SFP sloty |
| Sietové média | • 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (maximálne 100m) • EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximálne 100m) • 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (maximálne 100m) • EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximálne 100m) • 1000BASE-T: UTP kategória 5, 5e, 6 alebo vyšší kábel (maximálne 100m) • EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximálne 100m) • 1000BASE-X MMF, SMF |
| Počet ventilátorov | 2 Ventilátory |
| Fyzický zámok security | Áno |
| Napájanie | 100–240V AC, 50/60 Hz |
| PoE+ porty (RJ45) | • Štandard: 802.3at/802.3af kompatibilné • PoE porty: porty 1–16 • Rozpočet PoE napájania: 250 W |
| Rozmery ( W x D x H ) | 17,3 × 7,1 × 1,7 palca (440 × 180 × 44 mm) |
| Maximálny príkon | • 14,97 W (220/50Hz, žiadne PD pripojené) • 285,8 W (220/50Hz, s pripojeným 250 W PD) |
| Maximálne odvod tepla | • 51,05 BTU/h (bez PD) • 974,58 BTU/h (s pripojeným 250 W PD) |
| PERFORMANCE | |
| Kapacita prepínania | 7,2 Gbps |
| Rýchlosť presunu paketov | 5,36 Mpps |
| Tabuľa MAC adries | 8K |
| Jumbo Frame | 10 KB |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Pokročilé funkcie | • Kompatibilný s IEEE 802.3at/af PDs • Extended Mode (až 250m napájania PoE a vysielania dát) • Prioritný režim • Režim izolácie • Automatické učenie a starnutie MAC adries • IEEE802.3x Flow Control |
| Vzor prenosu | Store-And-Forward |
| INÉ | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Balenie obsahuje | • TL-SL1218MP • Napájací kábel • Inštalačný návod • Dve montážne konzoly a príslušenstvo |
| Životné prostredie | • Prevádzková teplota: 0–50 °C (32–122 °F) • Teplota skladovania: -40–70 °C (-40–158 °F) • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Skladovacia vlhkosť: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Počet portů Combo | 8 |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| PoE budget (W) | 34000 |
| Počet PoE+ portů | 0 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!