Vyhovuje štandardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30 W napájania na každom PoE porte. Celkový výkon napájania až 250 W PoE pre 24× PoE portov, umožňuje široké spektrum aplikácií, ako je dohľad, kancelárie, koleje a malé podniky. Je plne kompatibilný s IP kamerami, prístupovými bodmi, IP telefónmi, počítačmi, tlačiarňami atď.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sl1226p/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Rozhranie | 24× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 portov 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 portov 2× Combo gigabitové SFP sloty |
| Sieťové médiá | 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (max. 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (max. 100m) 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (max. 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (max. 100m) 1000BASE-T: UTP kategória 5, 5e, 6 alebo vyšší kábel (max. 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (max. 100m) 1000BASE-X MMF, SMF |
| Počet ventilátorov | 2 Ventilátory |
| Fyzický bezpečnostný zámok | Áno |
| Napájanie | 100-240 VAC, 50/60 Hz |
| Záložná šírka pásma | 8.8 Gbps |
| Rýchlosť smerovania paketov | 6.5472 Mpps |
| PoE+ Porty (RJ45) | Štandard: kompatibilné s 802.3at/802.3af PoE porty: Port 1 – port 24 PoE rozpočet výkonu: 250 W |
| Tabuľa MAC adries | 8 K |
| Jumbo Frame | 10 KB |
| Kapacita prepínania | 8.8 Gbps |
| Rozmery (W x D x H) | 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm) |
| Maximálna spotreba energie | 18.32 W (220/50 Hz. bez pripojeného PD) 294 W (220/50 Hz. s pripojeným PD s 250 W) |
| Maximálne tepelné straty | 62.47 BTU/h (bez PD) 1002.54 BTU/h (s PD 250 W) |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Pokročilé funkcie | Kompatibilné s IEEE 802.3at/af PD Extend Mode (až 250m napájania PoE a prenosu dát) Prioritný režim Izolačný režim Detekcia PD Inteligentné napájanie Automatické učenie a starostlivosť MAC adries IEEE802.3x Control toku |
| Spôsob prenosu | Store-And-Forward |
| Ďalšie | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Obsah balenia | TL-SL1226P Napájací kábel Inštrukcie na inštaláciu Dva montážne konzoly a spojovacie prvky |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0–50 °C Skladovacia teplota: -40–70 °C Prevádzková vlhkosť: 10–90% bez kondenzácie Skladovacia vlhkosť: 5–90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Počet portů Combo | 8 |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| PoE budget (W) | 34000 |
| Počet PoE+ portů | 0 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!