Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-e4/v1%20(1-pack)/
Technické špecifikácie| WIRELESS | |
| Standarty | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| Rýchlosti WiFi | AC1200 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac) 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n) |
| Dosah WiFi | Rodinné domy 3-4 izby (3-pack) TL-Dek od TP-Link Mesh technológia Voliteľná Ethernetová spätná väzba spolupracuje na prepojení jednotiek Deco pre bezproblémové pokrytie 2× antény (vnútorné) Viacero antén tvorí poľný zosilňovač signálu na pokrytie viacerých smerov a veľkých plôch Beamforming Sústreďuje bezdrôtovom signál na klientov na rozšírenie WiFi dosahu |
| Kapacita WiFi | Stredná Duálny pás Rozdeľuje zariadenia medzi rôzne pásma pre optimálny výkon MU-MIMO Súčasne komunikuje s viacerými MU-MIMO klientmi |
| Režimy prevádzky | Režim smerovača Režim Access Point |
| HARDVÉR | |
| Procesor | Qualcomm CPU |
| Ethernetové porty | 2× 10/100 Mbps porty *Na jednotku Deco Podporuje WAN/LAN automatické rozpoznávanie |
| Tlačidlá | Reset tlačidlo |
| BEZPEČNOSŤ | |
| Šifrovanie WiFi | WPA-Personal WPA2-Personal |
| Sieteová bezpečnosť | SPI Firewall Access Control |
| Hostiteľská sieť | 1× 5 GHz hostiteľská sieť 1× 2,4 GHz hostiteľská sieť |
| SOFTVÉR | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Rodičovská kontrola | URL filter Časové kontroly |
| Typy WAN | Dynamická IP Statická IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | QoS podľa zariadenia |
| Cloudová služba | Firmware OTA Upgrade ID TP-Link DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia adresy Zoznam DHCP klientov Server |
| DDNS | TP-Link |
| Správa | Deco App |
| FYZICKÉ | |
| Rozmery (W×D×H) | 3,6 × 3,6 × 7,5 in (90,7 × 90,7 × 190 mm) |
| Obsah balenia | Deco E4 (1-pack) Jednotka Deco E4R 1 x RJ45 Ethernet kábel 1 napájací adaptér 1 Rýchly inštalačný sprievodca |
| ĎALŠIE | |
| Požiadavky na systém | Android 4.4 alebo novší iOS 9.0 alebo novší |
| Certifikácie | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Ukladacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
| TESTOVACÍ DÁTUM | |
| Výkon WiFi | CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!