Deco je najjednoduchšia cesta, ako zabezpečiť, aby bol Wi-Fi signál silný v každom kúte vášho domu. Užite si rýchle a stabilné Wi-Fi pripojenie aj pre celú armádu zariadení s pokrytím 350 m2. Nastavenie už nemôže byť jednoduchšie vďaka aplikácii Deco, ktorá vás prevedie jednotlivými krokmi.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-m5/v2%20(2-pack)/
Technické špecifikácie
| WIRELESS | |
| Štandardy | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz |
| WiFi Rýchlosti | AC1300 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac) 2,4 GHz: 400 Mbps (802.11n) |
| WiFi Dosah | 3-5 izbové domy (3-balenie) TP-Link Mesh technológia Voliteľná Ethernetová spätná väzba spolupracuje na prepojení jednotiek Deco pre bezchybné pokrytie 4× antény (vnútorné) Viaceré antény tvoria pole zosilňujúce signál, aby pokryli viac smerov a veľké plochy Beamforming Koncentruje bezdrôtovú silu signálu smerom k klientom na rozšírenie WiFi dosahu |
| WiFi Kapacita | Stredná Dvojband Rozdeľte zariadenia medzi rôzne pásma pre optimálny výkon MU-MIMO Súčasne komunikuje s viacerými MU-MIMO klientmi |
| Pracovné režimy | Režim smerovača Režim access pointu |
| HARDVÉR | |
| Ethernetové porty | 2× Gigabitové porty *Na každej Deco jednotke Podpora automatického rozpoznania WAN/LAN |
| Tlačidlá | Reset tlačidlo |
| BEZPEČNOSŤ | |
| WiFi šifrovanie | WPA-Personal WPA2-Personal |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Ovládanie prístupu HomeCare™ Antivirus Kontrola škodlivých stránok Portová prevencia prieniku Izolácia infikovaných zariadení Notifikácie a logy |
| Guest Network | 1× 5 GHz Gäste sieť 1× 2,4 GHz Gäste sieť |
| SOFTWARE | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Služobné balíčky | HomeCare™ Viac informácií> |
| Rodičovská kontrola | HomeCare™ rodičovská kontrola Vlastné profily Obsahové filtrovanie URL filtrovanie Časové obmedzenie Časový harmonogram (Lôžková doba) Logovanie a prehľad Monitorovanie využitia Mesiacové správy |
| WAN typy | Dynamické IP Statické IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | HomeCare™ QoS QoS podľa zariadenia QoS podľa aplikácie |
| Cloudová služba | OTA aktualizácia firmvéru TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia adresy Zoznam DHCP klientov Server |
| DDNS | TP-Link |
| Správa | Deco aplikácia |
| TESTOVACÍ DÁTA | |
| Výkon WiFi prenosu | CE: FCC:
|
| Fyzické rozmery | 4.7 × 4.7 × 1.5 palca (120 × 120 × 38 mm) |
| Obsah balenia | Deco M5 (3-balenie) 3 Deco M5 jednotky 1 RJ45 Ethernet kábel 3 napájacie adaptér Rýchly inštalačný návod Deco M5 (2-balenie) 2 Deco M5 jednotky 1 RJ45 Ethernet kábel 2 napájacie adaptér Rýchly inštalačný návod Deco M5 (1-balenie) 1 Deco M5 jednotka 1 RJ45 Ethernet kábel 1 napájací adaptér Rýchly inštalačný návod |
| Iné | |
| Požiadavky systému | Android 5.0 alebo novší iOS 9.0 alebo novší *Poznámka: Minimálne systémové požiadavky budú aktualizované spolu s aktualizáciami aplikácie, v súlade s oficiálnou informáciou na webovej stránke. |
| Certifikácie | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Životné prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Skladovacia teplota: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Skladovacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!