Deco je najjednoduchší spôsob, ako zabezpečiť, aby bol Wi-Fi signál silný v každom kúte vášho domu. Užite si rýchle a stabilné Wi-Fi pripojenie aj pre celú armádu zariadení s pokrytím 510 m2 (tri jednotky) alebo 350 m2 (dve jednotky). Nastavenie už nemôže byť jednoduchšie vďaka aplikácii Deco, ktorá vás prevedie jednotlivými krokmi.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-m5/
Technické špecifikácie
| WIRELESS | |
| Standarty | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| Rýchlosti WiFi | AC1300 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac) 2.4 GHz: 400 Mbps (802.11n) |
| Dohľad WiFi | Domy na 3-5 izbových (3-pack) TP-Link Mesh technológia Voliteľná Ethernetová spätná väzba spolupracuje na prepojení jednotiek Deco pre bezproblémové pokrytie 4× antény (vnútorné) Viacnásobné antény tvoria zosilňujúce pole, ktoré pokrýva viac smerov a veľké plochy Beamforming Zameriava bezdrôtový signál na klientov, aby rozšíril dosah WiFi |
| Kapacita WiFi | Stredná Dvoupásmové Rozdeľte zariadenia do rôznych pásiem pre optimálnu výkonnosť MU-MIMO Súčasne komunikuje s viacerými MU-MIMO klientami |
| Prevádzkové režimy | Režim smerovača Režim Access Pointu |
| HARDVÉR | |
| Ethernetové porty | 2× Gigabitové porty *Pre jednotku Deco Podporuje WAN/LAN automatické rozpoznávanie |
| Tlačidlá | Reset tlačidlo |
| BEZPEČNOSŤ | |
| WiFi šifrovanie | WPA-Personal WPA2-Personal |
| Síťová bezpečnosť | SPI Firewall Kontrola prístupu HomeCare™ Antivirus Kontrola škodlivých stránok Prevencia portových útokov Izolácia infikovaných zariadení Notifikácie a logy |
| Guest Network | 1× 5 GHz hosťovská sieť 1× 2.4 GHz hosťovská sieť |
| SOFTWARE | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Službové balíky | HomeCare™ Naučiť sa viac> |
| Rodičovská kontrola | HomeCare™ Rodičovská kontrola Vlastné profily Filter obsahu URL Filtrovanie Časové limity Časový rozvrh (Spánok) Logovanie udalostí Monitorovanie používania Mesačné správy |
| Typy WAN | Dynamické IP Statické IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | HomeCare™ QoS QoS podľa zariadenia QoS podľa aplikácie |
| Cloudové služby | OTA aktualizácie firmvéru TP-Link ID DDNS |
| NAT forwarding | Port forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP proxy IGMP snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia adresy Zoznam DHCP klientov Server |
| DDNS | TP-Link |
| Správa | Deco aplikácia |
| TESTOVACÍ ÚDAJE | |
| Výkon WiFi | CE: FCC:
|
| Fyzické rozmery | 4.7 × 4.7 × 1.5 in (120 × 120 × 38 mm) |
| Obsah balenia | Deco M5 (3-ka) 3 jednotky Deco M5 1 RJ45 ethernetový kábel 3 napájacie adaptéry Rýchly sprievodca inštaláciou Deco M5 (2-ka) 2 jednotky Deco M5 1 RJ45 ethernetový kábel 2 napájacie adaptéry Rýchly sprievodca inštaláciou Deco M5 (1-ka) 1 jednotka Deco M5 1 RJ45 ethernetový kábel 1 napájací adaptér Rýchly sprievodca inštaláciou |
| Iné | |
| Systémové požiadavky | Android 5.0 alebo novší iOS 9.0 alebo novší *Poznámka: Minimálne systémové požiadavky budú aktualizované spolu s aktualizáciami aplikácie, v súlade s informáciami oficiálnej stránky. |
| Certifikácie | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Životné prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C Teplota uloženia: -40°C~70°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Vlhkosť uloženia: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!