Deco P9 kombinuje duálne Wi-Fi a powerline pre vytvorenie silnejšej mesh siete. Technológia Powerline využíva elektrické rozvody vášho domu na vytvorenie silnejšieho prepojenia medzi jednotkami Deco tým, že znižuje dopad stien a iných prekážok na signál a poskytuje ešte vyššie rýchlosti siete a naozaj bezproblémové pokrytie .
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-p9/
Technické špecifikácie| WIRELESS | |
| Standarty | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| Rýchlosti WiFi | AC1200 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac) 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n) |
| Rýchlosti Powerline | HomePlug AV2 1000 Mbps Powerline |
| Rozsah WiFi | Domy 4-6 izbové (3-pack) Tlmená technológia Mesh od TP-Link Opcionalný Ethernet backhaul pracuje spoločne s prepojením Deco jednotiek pre zabezpečenie plynulého pokrytia Technológia Powerline Využíva elektrické rozvody vášho domu na vytvorenie silnejších spojení medzi jednotkami Deco, čím znižuje dopad stien alebo iných prekážok na signál 2× Antény (vnútorné) Viaceré antény tvoria zosilňujúci pole, ktoré pokrýva viac smerov a väčšiu plochu Beamforming Zameriava bezdrôtový signál smerom ku klientom na rozšírenie WiFi dosahu |
| Kapacita WiFi | Stredná Duálny pásmo Rozdeľovanie zariadení do rôznych pásiem pre optimálny výkon MU-MIMO Súčasná komunikácia s viacerými MU-MIMO klientmi |
| Režimy prevádzky | Režim Routeru Režim Priameho prístupu (Access Point) |
| HARDVÉR | |
| Procesor | Qualcomm CPU |
| Ethernetové porty | 2× Gigabitové porty *Na jednotku Deco Podporuje automatické rozpoznanie WAN/LAN |
| Tlačidlá | Tlačidlo na reset |
| BEZPEČNOSŤ | |
| Šifrovanie WiFi | WPA-Personal WPA2-Personal |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Ovládanie prístupu |
| Sieť pre hostí | 1× 5 GHz sieť pre hostí 1× 2,4 GHz sieť pre hostí |
| SOFTWARE | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Rodinné kontroly | Filtrovanie URL Ovládanie času |
| Typy WAN | Dynamická IP Statická IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | QoS podľa zariadenia |
| Cloudová služba | Firmware OTA aktualizácia TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP snooping Mostík VLAN s označením |
| DHCP | Rezervácia adresy Zoznam DHCP klientov Server |
| DDNS | TP-Link |
| Správa | Deco App |
| Fyzické rozmery | |
| Rozmery (W×D×H) | 3,6 × 3,6 × 7,5 palcov (90,7 × 90,7 × 190 mm) |
| Balenie obsahuje | Deco P9 (3-pack) 3 jednotky Deco P9 1 RJ45 Ethernet kábel 3 napájacie adaptéry 1 Rýchly sprievodca inštaláciou Deco P9 (2-pack) 2 jednotky Deco P9 1 RJ45 Ethernet kábel 2 napájacie adaptéry 1 Rýchly sprievodca inštaláciou Deco P9 (1-pack) 1 jednotka Deco P9 1 RJ45 Ethernet kábel 1 napájací adaptér 1 Rýchly sprievodca inštaláciou |
| ĎALŠIE | |
| Systémové požiadavky | Android 4.4 alebo novší iOS 9.0 alebo novší |
| Certifikácie | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Životné prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Uskladňovacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Vlhkosť pri prevádzke: 10%~90% bez kondenzácie Uskladňovacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
| Testovacie údaje | |
| Výkonnosť WiFi | CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!