Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-s7/
Technické špecifikácie
| WIRELESS | |
| Standarty | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Rýchlosti | AC1900 5 GHz: 1300 Mbps (802.11ac) 2.4 GHz: 600 Mbps (802.11n) |
| WiFi Dosah | 3-5 Izbových domov (3-kus) TP-Link Mesh technológia Voliteľná ethernetová spätná väzba spolupracuje na prepojení jednotiek Deco na zabezpečenie plynulého pokrytia 3× antény (vnútorné) Viaceré antény tvoria signalizačnú škálu na pokrytie viacerých smerov a veľkého územia Beamforming Sústreďuje bezdrôtový signál smerom k klientom na rozšírenie WiFi dosahu |
| Kapacita WiFi | Stredná Dual-Band Rozdeľte zariadenia medzi rôzne pásma pre optimálny výkon MU-MIMO Súčasná komunikácia s viacerými MU-MIMO klientmi |
| Režimy prevádzky | Režim routera Režim prístupového bodu |
| HARDVÉR | |
| Ethernetové porty | 3× Gigabitové porty *Na Deco jednotku Podporuje auto-sensing WAN/LAN |
| Tlačidlá | Tlačidlo Reset |
| BEZPEČNOSŤ | |
| WiFi šifrovanie | WPA-Personal WPA2-Personal |
| Bezpečnosť siete | SPI Firewall Kontrola prístupu |
| Guest Network | 1× 5 GHz guest sieť 1× 2.4 GHz guest sieť |
| SOFTWARE | |
| Protokol | IPv4 IPv6 |
| Rodičovská kontrola | URL Filtering Časové obmedzenia |
| Typ WAN | Dynamic IP Statická IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | QoS podľa zariadenia |
| Cloudová služba | OTA aktualizácia firmvéru TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP proxy IGMP snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia adresy Zoznam DHCP klientov Server |
| DDNS | TP-Link |
| Správa | Deco App |
| TESTOVACÍ Dáta | |
| Výkon WiFi prenosu | CE: FCC: |
| Fyzická časť | |
| Rozmery (W×D×H) | 6.4 × 3.6 × 3.6 palcov (162.3 × 90.7 × 90.7 mm) |
| Balenie obsah | Deco S7 (3-kus) 3 Deco S7 jednotky 1 RJ45 Ethernet kábel 3 napájacie adaptér Rýchly sprievodca inštaláciou Deco S7 (2-kus) 2 Deco S7 jednotky 1 RJ45 Ethernet kábel 2 napájacie adaptér Rýchly sprievodca inštaláciou Deco S7 (1-kus) 1 Deco S7 jednotka 1 RJ45 Ethernet kábel 1 Napájací adaptér Rýchly sprievodca inštaláciou |
| Ostatné | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS, NCC, BSMI, JRF, JPA, VCCI |
| Požiadavky na systém | Android 5.0 alebo novší iOS 9.0 alebo novší *Poznámka: Minimálne požiadavky na systém budú aktualizované spolu s aktualizáciami aplikácie, v súlade s informáciami oficiálnej stránky. |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C Teplota skladovania: -40°C~60°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Vlhkosť skladovania: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!