Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x50-4g/
Technické špecifikácie
| WIRELESS | |
| Štandardy | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz |
| WiFi rýchlosti | AX3000 5 GHz: 2402Mbps (802.11ax) 2,4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) |
| WiFi dosah | Domy s 1-3 izbami (1 balenie) TP-Link Mesh technológia Voliteľná Ethernetová backhaul spolupracuje na prepojení Deco jednotiek pre bezproblémové pokrytie 2 LTE antény, 2 Wi-Fi antény (vnútorné) Viaceré antény tvoria poľahčujúce pole, ktoré pokrýva viac smerov a väčšie oblasti |
| WiFi kapacita | Vysoká Dve pásma Distribuujte zariadenia do rôznych pásiem pre optimálny výkon MU-MIMO Súčasná komunikácia s viacerými MU-MIMO klientmi OFDMA Súčasná komunikácia s viacerými WiFi 6 klientmi 4 streamy Viac než dostatočná šírka pásma pre pripojené zariadenia |
| Režimy práce | 3G/4G, Router, Access Point |
| HARDVÉR | |
| Ethernetové porty | 3× Gigabitové porty Podpora WAN/LAN auto-sensing |
| Tlačidlá | RESET tlačidlo |
| Porty a pripojenia | 2× externé antény 3G/4G Kompatibilita 4G: FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700 MHz) TDD-LTE: B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA/UMTS B1/B5/B8 (2100/850/900 MHz) |
| BEZPEČNOSŤ | |
| WiFi šifrovanie | WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Prístupová kontrola HomeShield bezpečnosť Bezpečnostná ochrana IoT v reálnom čase Blokovanie škodlivých stránok Intrúzne systémy Ochrana pred DDoS útokmi Skenovanie domácej siete |
| Guest Network | 1× 5 GHz guest sieť 1× 2,4 GHz guest sieť |
| SOFTWARE | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Služobný balík | HomeShield Viac informácií> |
| Typy WAN | Dynamické IP Statické IP PPPoE L2TP PPTP |
| Kvalita služby | HomeShield QoS QoS podľa zariadenia |
| Cloudová služba | OTA aktualizácia firmvéru TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP proxy IGMP snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia IP adries DHCP klientský zoznam Server |
| DDNS | TP-Link |
| Správa | Deco aplikácia |
| TESTOVACÍ DÁT | |
| Výstupná sila WiFi | CE: <20 dBm (2,4 GHz) <23 dBm (5 GHz) |
| FYZICKÉ | |
| Rozmery (W×D×H) | 4,13 × 4,13 × 6,57 in (105 × 105 × 167 mm) |
| Iné | |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Obsah balenia | 1 balenie 1 Deco X50-4G jednotka 1 RJ45 Ethernet kábel 1 adaptér napájania 2 SMB na SMA adaptéry Rýchly inštalačný návod |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Teplota skladovania: -40°C~60°C (-40°F~140°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90%RH Vlhkosť skladovania: 5%~90%RH |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!