S technológiou Wi-Fi 6 je celá domácu sieť Wi-Fi Deco navrhnutá tak, aby pokryla obrovskú dopyt po zvýšení pokrytia, rýchlosti a celkovej kapacity. Získajte najnovšiu sieť Wi-Fi a užite si sieť budúcnosti, ktorá sa načítava rýchlejšie a ponúka viac pripojení.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x60/v1%20(1-pack)/
Technické špecifikácie
| WIRELESS | |
| Standarty | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz |
| WiFi rýchlosti | AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax) 2,4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) |
| WiFi dosah | 4-7+ Bytových domov (3-pack) TP-Link Mesh technológia Voliteľná Ethernetová spätná väzba na spojenie Deco jednotiek pre plynulé pokrytie 4× antény (vnútorné) Viacero antén tvorí poľové pole na zosilnenie signálu pre viac smerov a veľké plochy Beamforming Zameriava bezdrôtový signál smerom ku klientom na rozšírenie WiFi dosahu |
| WiFi kapacita | Vysoká Dual-Band Rozdeľte zariadenia medzi rôzne pásma pre optimálny výkon MU-MIMO Súčasná komunikácia s viacerými MU-MIMO klientmi OFDMA Súčasná komunikácia s viacerými WiFi 6 klientmi 6 prúdov Viac ako dosť šírky pásma pre pripojené zariadenia |
| Režimy práce | Režim smerovača Režim prístupového bodu |
| HARDVÉR | |
| Ethernetové porty | 2× gigabitové porty *Na Deco jednotku Podpora WAN/LAN automatického rozpoznávania |
| Tlačidlá | Tlačidlo reset |
| BEZPEČNOSŤ | |
| WiFi šifrovanie | WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Prístupová kontrola HomeCare™ Antivirus Kontrola škodlivých stránok Portová prevencia útokov Izolácia infikovaných zariadení Notifikácie a logy |
| Sieť pre hostí | 1× 5 GHz Guest Network 1× 2,4 GHz Guest Network |
| SOFTWARE | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Servisné balíčky | HomeCare™ Learn More> |
| Parental Controls | HomeCare™ Parental Controls Vlastné profily Filtrácia obsahu URL FIltering Časové limity Rozvrh podľa času (pred spaním) Logové záznamy Monitorovanie používania Mesiacové správy |
| Typy WAN | Dynamické IP Statické IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | HomeCare™ QoS QoS podľa zariadenia QoS podľa aplikácie |
| Cloudová služba | OTA aktualizácia firmvéru TP-Link ID DDNS |
| Nasmerovanie NAT | PortForwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Rezervácia adresy DHCP Client List Server |
| DDNS | TP-Link |
| Správa | Deco App |
| TESTOVACÍ Dáta | |
| Výstupná sila WiFi | CE: |
| Fyzické rozmery | 4.33 × 4.33 × 4.99 in (110 × 110 × 114 mm) |
| Balenie obsahuje | Deco X60 (3-pack) 3 Deco X60 jednotky 1 RJ45 Ethernet kábel 3 napájacie adaptéry Rýchly sprievodca inštaláciou Deco X60 (2-pack) 2 Deco X60 jednotky 1 RJ45 Ethernet kábel 2 napájacie adaptéry Rýchly sprievodca inštaláciou Deco X60 (1-pack) 1 Deco X60 jednotka 1 RJ45 Ethernet kábel 1 napájací adaptér Rýchly sprievodca inštaláciou |
| Ostatné | |
| Požiadavky systému | Android 5.0 alebo novší iOS 9.0 alebo novší *Poznámka: Minimálne požiadavky systému budú aktualizované spolu s aktualizáciami aplikácie, podľa oficiálnych informácií na webovej stránke. |
| Certifikácie | CE, FCC, IC, RoHS, RCM, JPA, JRF, VCCI |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Teplota skladovania: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Skladovacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!