Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-access-point/eap115/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Interface | Fast Ethernet (RJ-45) Port *1 (Podpora IEEE802.3af PoE) |
| Tlačidlo | Reset |
| Napájanie | PoE alebo externé 9VDC/0.6A napájanie |
| Spotreba energie | 2.8W |
| Rozmery (Š x D x V) | 7.5×6.7×1.2 in (189.5×170.5×29.7mm) |
| Rozmery | 7.5×6.8×1.2 in. (189.4×172.3×29.5mm) |
| Typ antény | Interná 2* 4dBi Omni |
| Upevnenie | Upevnenie na strop / stenu (súčasť balenia) |
| WIRELESS FEATURES | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frekvencia | 2.4-2.4835GHz |
| Rýchlosť signálu | 11n: Až 300Mbps (dynamické) 11g: Až 54Mbps (dynamické) 11b: Až 11Mbps (dynamické) |
| Senzitivita príjmu | 300M: -71dBm@10% PER 150M: -75dBm@10% PER 54M: -78dBm@10% PER 11M: -93dBm@8% PER 6M: -92dBm@10% PER 1M: -96dBm@8% PER |
| Bezdrôtové funkcie | Viaceré SSID (až 8 SSID) Povolenie/Zákaz bezdrôtového vysielania Automatické priradenie kanála Riadenie výkonu vysielania (nastavenie výkonu na dBm) QoS (WMM) Limit rýchlosti Plán reštartu Bezdrôtový časový plán Štatistika Wi-Fi na základe SSID/AP/Klienta |
| Bezdrôtové zabezpečenie | Autentifikácia pomocou Captive Portálu Riadenie prístupu Filtrácia MAC adries vo Wi-Fi Izolácia klientov vo Wi-Fi Mapovanie SSID na VLAN Detekcia Rogue AP Podpora 802.1X WEP / WPA / WPA2-Enterprise (64/128/152-bit) , WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Výkon vysielania | CE: 19dBm (EIRP) FCC: 21dBm |
| RIADENIE | |
| Omada App | Áno |
| Centralizované riadenie | • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller |
| Omada Controller Software | Áno |
| Cloudový prístup | Áno (prostredníctvom OC300, OC200 alebo Omada Software Controller) |
| Upozornenia e-mailom | Áno |
| Ovládanie LED ON/OFF | áno |
| Riadenie prístupových MAC adries | Áno |
| SNMP | v1,v2c |
| Lokálne/remote systémo Logovanie | Lokálne/Remote Syslog |
| Telnet | áno |
| SSH | Áno |
| Webové riadenie | HTTP/HTTPS |
| Riadenie na L3 | Áno |
| Riadenie na viacerých lokalitách | Áno |
| VLAN riadenie | Áno |
| Ďalšie | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Obsah balenia | 300 Mbps Wireless N Ceiling Mount Access Point EAP115 Napájací adaptér Upevňovacie súpravy, Inštrukčný návod |
| Systémové požiadavky | Microsoft Windows 10/8/7/Vista/XP |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C Teplota skladovania: -40°C~70°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Skladovacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
| Typy PoE | PoE - Out |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!