Access point EAP225-Outdoor podporuje súbežnú rýchlosť prenosu v oboch pásmach až 1200 Mb/s. A pretože je vybavený najnovšou technológiou 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, dokáže access point EAP225-Outdoor komunikovať s viacerými klientmi súčasne a je tak ideálne vhodný pre prostredia s veľmi hustým provozom.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-access-point/eap225-outdoor/
Technické špecifikácie| HARDVÉROVÉ VLASTNOSTI | |
| Rozhranie | Gigabit Ethernet (RJ-45)Port*1 (Podpora 802.3af PoE a Passive PoE) |
| Tlačidlo | Reset |
| Napájanie | 802.3af/A PoE 24V Passive PoE (+4,5pinov; -7,8pinov. Súčasťou balenia je PoE adaptér) |
| Spotreba energie | 10.5W |
| Rozmery ( W x D x H ) | 8.5 × 1.8 × 1.1in. (215 × 46 × 27 mm) |
| Anténa | 2,4GHz: 2 * 3dBi, 5GHz: 2 * 4dBi |
| Ochranné krytie | IP65 |
| Upevnenie | Pól/Wall Mounting (Súčasťou balenia sú sady) |
| Ovládanie hardware | Áno |
| BEZDRÔTOVÉ VLASTNOSTI | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Frekvencia | 2.4GHz, 5GHz |
| Rýchlosť signálu | 802.11ac: 5G:6.5 Mbps až 867Mbps (MCS0-MCS9, NSS = 1 až 2 VHT20/40/80) 2.4G:78Mbps až 300Mbps (MCS8-MCS9 VHT20/40, NSS=1 až 3) 802.11n: 6.5 Mbps až 300 Mbps (MCS0-MCS15, VHT 20/40) 802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps 802.11b: 1, 5.5, 11Mbps 802.11a: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps |
| Funkcie bezdrôtového prenosu | Viacero SSID (až 16 SSID, 8 pre každé pásmo) Zapnutie/Vypnutie bezdrôtového rádia Automatické priradenie kanálov Ovládanie vysielacej sily (Nastavenie vysielacej sily v dBm) QoS (WMM) MU-MIMO Časová spravodlivosť Beamforming Skupinové smerovanie Zaťažovacie vyváženie Obmedzenie rýchlosti >Plánovanie reštartu >Plánovanie bezdrôtového prenosu >Štatistika bezdrôtového prenosu na základe SSID/AP/klienta |
| Bezdrôtová bezpečnosť | Autentifikácia cez Captive Portal Ovládanie prístupu Filtrovanie MAC adries bezdrôtových zariadení >Izolácia bezdrôtových klientov >Mapovanie SSID na VLAN >Detekcia Rogue AP >Podpora 802.1X |
| Výkon vysielania | • CE: <20 dBm (2.4 GHz, EIRP), <27 dBm(5 GHz, EIRP) • FCC: <23 dBm (2.4 GHz), <22 dBm(5 GHz) |
| SPRÁVA | |
| Omada App | Áno |
| Centralizovaná správa | • Cloudový ovládač Omada • Hardware ovládač Omada (OC300) • Hardware ovládač Omada (OC200) • Softvérový ovládač Omada |
| Softvér Omada Controller | Áno |
| Cloudový prístup | Áno. Vyžaduje použitie OC300, OC200, cloudového ovládača Omada alebo softvérového ovládača Omada. |
| Upozornenia e-mailom | Áno |
| Ovládanie prístupu MAC | Áno |
| SNMP | v1, v2c |
| Lokálne/ vzdialené systémové zaznamenávanie syslog | Áno |
| SSH | Áno |
| Webové ovládanie | Áno |
| L3 Správa | Áno |
| Správa viacerých lokalít | Áno |
| Správa VLAN | Áno |
| Zero-Touch Provisioning | Áno. Vyžaduje použitie cloudového ovládača Omada. |
| INÉ | |
| Certifikácia | CE?FCC?RoHS |
| Balenie obsahuje | Access Point EAP225-Outdoor Passive PoE adaptér Napájací kábel Sady na inštaláciu Návod na inštaláciu Vodotesný gumový vložka Vodotesná anténa |
| Požiadavky na systém | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows11, Linux |
| Prostredie | Prevádzková teplota: -30°C~70°C (-22°F~158°F) Ukladacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
| Typy PoE | PoE - Out |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!