Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-access-point/eap245/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Interface | 2 × Gigabit Ethernet (RJ-45) Port (Jeden port podporuje IEEE802.3af PoE a Passive PoE) |
| Physical Security Lock | Ano |
| Button | Režim Reset |
| Power Supply | • 802.3af/at PoE • 48V Passive PoE (+4,5pin; -7,8pin. Napájací adaptér sa predáva samostatne) |
| Power Consumption | 12.3 W |
| Dimensions ( W x D x H ) | 8.1 × 7.1 × 1.5 palca (205.5 × 181.5 × 37.1 mm) |
| Antenna Type | Vnútorné omni • 2.4 GHz: 3× 3.5 dBi • 5 GHz: 3× 4 dBi |
| Mounting | Montáž na strop / stenu (súpravy sú súčasťou balenia) |
| WIRELESS FEATURES | |
| Wireless Standards | IEEE 802.11ac/n/g/b/a |
| Frequency | 2,4 GHz a 5 GHz |
| Signal Rate | • 5 GHz: Až 1300 Mbps • 2,4 GHz: Až 450 Mbps |
| Wireless Functions | • Viaceré SSID (až 16 SSID, 8 pre každý pásmo) • Zapnutie/Vypnutie bezdrôtového rádia • Automatické pridelenie kanálu • Riadenie vysielacieho výkonu (nastavenie vysielacieho výkonu v dBm) • QoS (WMM) • MU-MIMO • Seamless Roaming* • Omada Mesh* • Band Steering • Load Balance • Airtime Fairness • Beamforming • Rate Limit • Režim reštartu • Rozvrh bezdrôtového spojenia • Štatistiky bezdrôtového pripojenia podľa SSID/AP/Klient |
| Wireless Security | • Captive Portal Authentication* • Access Control • Filtrácia MAC adries bezdrôtových zariadení • Izolácia bezdrôtových klientov • Mapovanie SSID na VLAN • Detekcia Rogue AP • Podpora 802.1X • WEP / WPA / WPA2-Enterprise 64/128/152-bit, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Transmission Power | • CE: ?20 dBm (2,4 GHz) ?23 dBm (5 GHz) • FCC: ?24 dBm (2,4 GHz) ?24 dBm (5 GHz) |
| MANAGEMENT | |
| Omada App | Áno |
| Centralized Management | • Cloudové riadenie Omada • Hardvérový riadič Omada (OC300) • Hardvérový riadič Omada (OC200) • Softvérový riadič Omada |
| Cloud Access | Áno (prostredníctvom OC300, OC200, cloudového riadiča Omada alebo softvérového riadiča Omada) |
| Email Alerts | Áno |
| LED ON/OFF Control | Áno |
| Management MAC Access Control | Áno |
| SNMP | v1, v2c |
| System Logging Local/Remote Syslog | Lokalný/Dištančný Syslog |
| SSH | Áno |
| Web-based Management | HTTP/HTTPS |
| L3 Management | Áno |
| Multi-site Management | Áno |
| Management VLAN | Áno |
| OTHERS | |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Package Contents | • AC1750 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point EAP245 • Gigabit Passive PoE adaptér • Napájací kabel • Montážne sady • Inštalačný sprievodca |
| System Requirements | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux |
| Environment | • Prevádzková teplota: 0°C–40°C (32°F–104°F) • Teplota skladovania: -40°C–70°C (-40°F–158°F) • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Skladovacia vlhkosť: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
| Typy PoE | PoE - Out |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!