Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-access-point/eap610/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Interface | 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) Port |
| Button | Reset |
| Power Supply | • 802.3at PoE • 48 V Passive PoE • 12 V / 1 A DC (súčasťou adaptér) |
| Power Consumption | 11,0 W (Pre PoE); 9,9 W (Pre DC) |
| Dimensions ( W x D x H ) | V2 a vyššie: 6,3 × 6,3 × 1,3 in (160 × 160 × 33,6 mm) |
| Antenna Type | Interná omni anténa • 2,4 GHz: 2× 4 dBi • 5 GHz: 2× 5 dBi |
| Mounting | • Montáž na strop / stenu (súčasť balenia) • Montáž na spojovacie krabice |
| WIRELESS FEATURES | |
| Wireless Standards | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Frequency | 2,4 GHz a 5 GHz |
| Signal Rate | • 5 GHz: Až 1201 Mbps • 2,4 GHz: Až 574 Mbps |
| Wireless Functions | • 1024-QAM • 4× dlhšia OFDM symbol • OFDMA • Viacvrstvové SSID (až 16 SSID, 8 pre každú pásmo) • Povoliť/Zakázať bezdrôtové rádio • Automatické priradenie kanála • Riadenie vysielacej sily (nastavte výkon na dBm) • QoS (WMM) • MU-MIMO • Bezproblémové roaming § • Omada Mesh§ • Band Steering • Load Balance • Airtime Fairness • Beamforming • Limity rýchlosti • Plán reštartu • Plán bezdrôtového pripojenia • Štatistiky bezdrôtovej siete na základe SSID/AP/klienta |
| Wireless Security | • Captive Portal Authentication§ • Kontrola prístupu • Filtrovanie MAC adresy bezdrôtového zariadenia • Izolácia bezdrôtových klientov • Mapovanie SSID na VLAN • Detekcia rogue AP • Podpora 802.1X • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Transmission Power | • CE: • FCC: |
| MANAGEMENT | |
| Omada App | Áno |
| Centralized Management | • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller OC300 • Omada Hardware Controller OC200 • Omada Software Controller |
| Cloud Access | Áno, cez • OC300 • OC200 • Omada Software Controller • Omada Cloud-Based Controller |
| Email Alerts | Áno |
| LED ON/OFF Control | Áno |
| Management MAC Access Control | Áno |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| System Logging Local/Remote Syslog | Lokálny / vzdialený systémový denník |
| SSH | Áno |
| Web-based Management | HTTP/HTTPS |
| L3 Management | Áno |
| Multi-site Management | Áno |
| Management VLAN | Áno |
| Zero-Touch Provisioning | Áno. Vyžaduje použitie Omada Cloud-Based Controller |
| OTHERS | |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Package Contents | • EAP610 • Napájací adaptér • Montážne sady na strop/stenu • Inštalačný návod |
| System Requirements | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux |
| Environment | • Prevádzková teplota: 0–40 °C (32–104 °F) • Teplota skladovania: -40–70 °C (-40–158 °F) • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Skladovacia vlhkosť: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
| Typy PoE | PoE - Out |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!