| HARDWARE FEATURES | |
| Interface | 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) port (podpora 802.3at PoE a Passive PoE) |
| Tlačidlo | Reset |
| Napájanie | • 802.3at PoE • 48V/0,5A Passive PoE (napájací adaptér súčasťou) |
| Spotreba energie | • EU: 12,5 W (802.3at PoE alebo Passive PoE) • US: 14,7 W (802.3at PoE alebo Passive PoE) |
| Rozmery (š x v x h) | • 280,4×106,5×56,8 mm (bez antény a montážneho setu) |
| Anténa | • 2,4 GHz: 2× 4 dBi • 5 GHz: 2× 5 dBi |
| Ochranné puzdro odolné voči poveternostným vplyvom | IP67 |
| Montáž | Na stožiar/stenu (súčasťou sady) |
| WIRELESS FEATURES | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Frekvencia | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Rýchlosť signálu | • 802.11ax: 8 Mbps až 1201 Mbps (MCS0-MCS11, NSS = 1 až 2 HE20/40/80) • 802.11ac: 6,5 Mbps až 867 Mbps (MCS0-MCS9, NSS = 1 až 2 VHT20/40/80) • 802.11n: 6,5 Mbps až 300 Mbps (MCS0-MCS15, VHT 20/40) • 802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps • 802.11b: 1, 2, 5,5, 11 Mbps • 802.11a: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps |
| Výkon vysielania | • CE: <20 dBm (2,4 GHz, EIRP), <30 dBm(5 GHz, EIRP) • FCC: <25 dBm (2,4 GHz), <25 dBm(5 GHz) |
| Bezdrôtové funkcie | • 1024-QAM • 4× dlhší OFDM symbol • OFDMA • Viaceré SSID (až 16 SSID, 8 pre každé pásmo) • Zapnutie/Vypnutie Wi-Fi rádia • Automatické priradenie kanálu • Riadenie výkonu vysielania (nastavenie výkonu v dBm) • QoS (WMM) • MU-MIMO • Omada Mesh** • Plynulé roaming** • Band Steering • Vyváženie záťaže • Fairness v čase vysielania • Beamforming • Obmedzenie rýchlosti • Plánovanie reštartu • Plánovanie Wi-Fi prevádzky • Štatistiky Wi-Fi na základe SSID/AP/klienta |
| Bezdrôtová bezpečnosť | • Autorizačný portál (Captive Portal)** • Kontrola prístupu • Filter mac adries bezdrôtového zariadenia • Izolácia klientov vo Wi-Fi sieti • Mapovanie SSID na VLAN • Detekcia rogue AP • Podpora 802.1X • WEP, WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| MANAGEMENT | |
| Omada App | Áno |
| Centralizovaná správa | • Cloudový riadiaci systém Omada • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller |
| Prístup do cloudu | Áno (cez OC300, OC200, Cloudový riadiaci systém Omada, alebo Omada Software Controller) |
| Upozornenia e-mailom | Áno |
| Správa MAC prístupovej kontroly | Áno |
| SNMP | v1, v2c |
| Lokálne/Remote Syslog Systemové záznamy | Áno |
| SSH | Áno |
| Webová správa | Áno |
| L3 správa | Áno |
| Správa viacerých lokalít | Áno |
| Správa VLAN | Áno |
| OTHERS | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Balenie obsahuje | • Access Point EAP610-Outdoor • Passive PoE adaptér • Napájací kábel • Montážne sety • Vodotesný set • Vodotesná anténa • Inštalačný návod |
| Prostredie | • Prevádzková teplota: -30°C–70°C (-22°F–158°F) • Teplota uloženia: -40°C–70°C (-40°F–158°F) • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Ukládacia vlhkosť: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
| Typy PoE | PoE - Out |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!