Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-access-point/eap613/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Rozhranie | 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) port |
| Tlačidlo | Reset |
| Napájanie | • 802.3at PoE • 48 V Passive PoE • 12 V / 1 A DC (napájací adaptér NEJEŠT UŽÍVA) |
| Spotreba energie | 11,0 W (Pre PoE); 9,9 W (Pre DC) |
| Rozmery (W x D x H) | V2 a vyššie: 6,3 × 6,3 × 1,3 palca (160 × 160 × 33,6 mm) |
| Typ antény | Vnútorná omnianténa • 2,4 GHz: 2× 4 dBi • 5 GHz: 2× 5 dBi |
| Upevnenie | • Upevnenie na strop / stenu (súpravy sú súčasťou balenia) • Upevnenie na krabicu pre rozvod elektrickej energie |
| WIRELESS FEATURES | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Frekvencia | 2,4 GHz a 5 GHz |
| Rýchlosť signálu | • 5 GHz: Až 1201 Mbps • 2,4 GHz: Až 574 Mbps |
| Bezdrôtové funkcie | • 1024-QAM • 4× dlhší OFDM symbol • OFDMA • Viacnásobné SSID (až 16 SSID, 8 pre každý pásmo) • Povoliť/Zakázať bezdrôtové rádio • Automatické prideľovanie kanálov • Riadenie vysielacej sily (nastavenie výkonu vysielania v dBm) • QoS(WMM) • MU-MIMO • Seamless Roaming § • Omada Mesh§ • Band Steering • Vyváženie záťaže • Airtime Fairness • Beamforming • Obmedzenie rýchlosti • Naplánovanie reštartu • Plánovanie bezdrôtového pripojenia • Štatistika bezdrôtového pripojenia založené na SSID/AP/klientovi |
| Wi-Fi zabezpečenie | • Autentifikácia captive portal§ • Kontrola prístupu • Filtrácia MAC adries bezdrôtových zariadení • Izolácia bezdrôtových klientov • Mapovanie SSID na VLAN • Detekcia Rogue AP • Podpora 802.1X • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Výkon vysielania | • CE: • FCC: |
| MANAGEMENT | |
| Omada App | Áno |
| Centralizovaná správa | • Omada cloudový riadiaci systém • Omada Hardware Controller OC300 • Omada Hardware Controller OC200 • Omada Software Controller |
| Prístup ku cloudu | Áno, prostredníctvom • OC300 • OC200 • Omada Software Controller • Omada cloudový riadiaci systém |
| Upozornenia e-mailom | Áno |
| Regulácia LED ON/OFF | Áno |
| Manažérsky prístup MAC | Áno |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| Lokálne/od vzdialeného vzdialeného syslog | Lokálny/od vzdialeného syslogu |
| SSH | Áno |
| Webové riadenie | HTTP/HTTPS |
| L3 Management | Áno |
| Správa viacerých lokalít | Áno |
| Management VLAN | Áno |
| Zero-Touch Provisioning | Áno. Vyžaduje použitie Omada cloudového riadiaceho systému |
| OTHERS | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Balenie obsahuje | • EAP613 • Sady na upevnenie na strop / stenu • Inštalačný návod |
| Systémové požiadavky | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows11, Linux |
| Prostredie | • Prevádzková teplota: 0–40°C (32–104°F) • Teplota skladovania: -40–70°C (-40–158°F) • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Vlhkosť skladovania: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
| Typy PoE | PoE - Out |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!