Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-access-point/eap650/
Technické špecifikácie
| HARDVÉROVÉ VLASTNOSTI | |
| Rozhranie | 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) port (podporuje IEEE802.3at PoE) |
| Tlačidlo | Reset |
| Napájanie | • 802.3at PoE • 12 V / 1.0 A DC (EÚ), 12 V / 1.5 A DC (US) |
| Spotreba energie | • EÚ: 13.5 W • US: 14.7 W |
| Rozmery ( W x D x H ) | 6.3 × 6.3 × 1.3 in (160 × 160 × 33.6 mm) |
| Typ antény | Interná Omni • 2,4 GHz: 2× 4 dBi • 5 GHz: 2× 5 dBi |
| Montáž | • Montáž na strop / stenu (súčasťou balenia) • Montáž na rozvodnú krabicu |
| BEZDRÔTOVÉ VLASTNOSTI | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Frekvencia | 2,4 GHz a 5 GHz |
| Rýchlosť signálu | • 5 GHz: až 2402 Mbps • 2,4 GHz: až 574 Mbps |
| Bezdrôtové funkcie | • 1024-QAM • 4× dlhší OFDM symbol • OFDMA • Viaceré SSID (až 16 SSID, 8 pre každú pásmo) • Povoliť/Zakázať bezdrôtové Rádio • Automatické priradenie kanála • Riadenie vysielacieho výkonu (nastavenie výkonu v dBm) • QoS(WMM) • MU-MIMO • HE160 (160 MHz bandwidth)‡ • Seamless Roaming § • Omada Mesh§ • Band Steering • Vyváženie záťaže • Fairness v čase prístupu • Beamforming • Limitovanie rýchlosti • Plánovanie reštartu • Plánovanie bezdrôtových služieb • Štatistiky bezdrôtových sietí na základe SSID/AP/klienta |
| Bezdrôtová bezpečnosť | • Autentifikácia cez Captive Portal§ • Kontrola prístupu • Filtrácia Mac adries bezdrôtových zariadení • Izolácia bezdrôtových klientov • Mapovanie SSID na VLAN • Detekcia Rogue AP • Podpora 802.1X • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Vysielací výkon | • CE: |
| SPRÁVA | |
| Omada App | Áno |
| Centralizované riadenie | • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller • Omada Cloud-Based Controller |
| Prístup k cloudu | Áno (prostredníctvom OC300, OC200, Omada Software Controller alebo Omada Cloud-Based Controller) |
| Upozornenia e-mailom | Áno |
| Ovládanie LED ON/OFF | Áno |
| Riadenie MAC prístupu | Áno |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| Lokálne/ vzdialené systémové logovanie | Lokálne / vzdialené syslog |
| SSH | Áno |
| Webové riadenie | HTTP/HTTPS |
| Riadenie na L3 | Áno |
| Multi-site management | Áno |
| Management VLAN | Áno |
| Zero-Touch provisioning | Áno, vyžaduje použitie Omada Cloud-Based Controller. |
| OTHERS | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Balenie obsahuje | • EAP650 • Napájací adaptér • Montážne súpravy na strop / stenu • Inštalačný návod |
| Systémové požiadavky | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Linux |
| Prostredie | • Prevádzková teplota: 0–40 °C (32–104 °F) • Teplota skladovania: -40–70 °C (-40–158 °F) • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Vlhkosť skladovania: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
| Typy PoE | PoE - Out |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!