16portový gigabitový switch TL-SG1016DE Easy Smart je ideálne vylepšenie od nerízeného switche. Je určený pre siete malých a stredných podnikov, ktoré vyžadujú jednoduché spravovanie siete. Správcovia siete môžu efektívne kontrolovať prevádzku pomocou funkcií zrkadlenia portov, prevencie slučiek a diagnostiky káblov. Ak chcete optimalizovať prevádzku na firemnej sieti, switch TL-SG1016DE ponúka riadenie dátových tokov QoS podľa portov a tagov a umožňuje tak udržať prevádzku citlivú na oneskorenie plynulú a bez kolísania. Navyše VLAN podľa portu a podľa tagu a MTU VLAN môže zvýšiť zabezpečenie a splniť ďalšie požiadavky na segmentáciu siete. Navyše s inovatívnou technológiou úspory energie dokáže zariadenie TL-SG1016DE znížiť spotrebu energie až o 40 %, čo z neho robí ekologické riešenie pre vašu podnikovú sieť.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/easy-smart-switch/tl-sg1016de/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Standarty a protokoly | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Rozhranie | 16 10/100/1000Mbps RJ45 portov AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Sieťové médium | 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (maximálne 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100 m) 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (maximálne 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100 m) 1000BASE-T: UTP kategória 5, 5e, 6 alebo vyšší kábel (maximálne 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100 m) |
| Počet ventilátorov | Bez ventilátora |
| Fyzický zámok bezpečnosti | Nie |
| Napájanie | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Spotreba energie | Maximálne: 11.73W (220V/50Hz) |
| Rozmery (W x D x H) | 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) |
| Upevnenie | Upevnenie na rack |
| Maximálna spotreba energie | 19.15W (220V/50Hz) |
| Najvyššia strata tepla | 34.52 BTU/h |
| PERFORMANCE | |
| Switching Capacity | 32Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 23.8Mpps |
| Tabuľa MAC adries | 8K |
| Pamäť na rámce | 512KB |
| Jumbo Frame | 9KB |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Kvalita služby | Podpora Port-based/802.1p/DSCP priority Podpora 4 priorítnych frontov Rýchlostná limitácia Storm Control |
| L2 vlastnosti | IGMP Snooping V1/V2/V3 Zoskupovanie odkazov Mirrorovanie portov Diagnostika káblov prevenčné slučky |
| VLAN | Podporuje až 128 VLAN-ov súčasne (z 4K VLAN ID) MTU/Port/Tag VLAN |
| Metóda prenosu | Store-and-Forward |
| OSTATNÉ | |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Balenie obsahuje | TL-SG1016DE Kábel napájania Návod na inštaláciu CD s obsahom Rackmount kit Gumené nohy |
| Systémové požiadavky | Microsoft Windows pre spustenie Utility |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Ukladacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!