Switch TL-SG1016PE, ktorý je možné použiť ako stolný alebo inštalovať do racku, má 16 gigabitových portov, z ktorých 8 podporuje štandard PoE+. Switch poskytuje jednoduchý spôsob rozšírenia káblovej siete prenášaním napájania a dát cez jeden ethernetový kábla. Vďaka celkovej kapacite napájania 110 W, teda 30 W na jeden port, môže switch TL-SG1016PE napájať viac zariadení s vysokým výkonom, ako sú bezdrôtové prístupové body (AP), IP kamery alebo IP telefóny. Switch TL-SG1016PE navyše pomocou inovácie energeticky efektívnej technológie dokáže ušetriť až 75% spotreby energie, čo predstavuje ekologické riešenie pre vašu firemnú sieť.
Dostať sa viac o technológii TP-LINK PoE >?
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/easy-smart-switch/tl-sg1016pe/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Normy a protokoly | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Rozhranie | 16 10/100/1000Mbps RJ45 portov AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Sieťové médiá | 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (max. 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100 m) 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (max. 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100 m) 1000BASE-T: UTP kategória 5, 5e, 6 alebo vyšší kábel (max. 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100 m) |
| Počet ventilátorov | bez ventilátorov |
| Fyzický bezpečnostný zámok | Áno |
| Napájanie | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Spotreba energie | Maximálna: 124.4W (220V/50Hz) |
| PoE porty (RJ45) | Štandard: 802.3 at kompatibilný PoE porty: Port 1- Port 8 PoE rozpočet energie: 110W |
| Rozmery ( W x D x H ) | 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) |
| Montáž | Určené na rack |
| Maximálna spotreba energie | 14.72W (110V/60Hz bez PD) 131.42W (110V/60Hz s pripojeným PD 110W) |
| Maximálne odvod tepla | 50.22 BTU/h (bez PD) 448.41 BTU/h (s PD 110W) |
| PERFORMANCE | |
| Rýchlosť prepínania | 32Gbps |
| Rýchlosť smerovania paketov | 23.8Mbps |
| Tabuľa MAC adries | 8K |
| Pamäť pre paketové buffery | 4.1Mbit |
| Jumbo rámec | 9KB |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Quality of Service | Podpora portovej/802.1p/DSCP priorita Podpora 4 priorítnych frontov Ráta limit Storm Control |
| Funkcie L2 | IGMP Snooping V1/V2/V3 Link Aggregation Port Mirroring Diagnostika kábla Prevencia slučiek |
| VLAN | Podporuje až 128 VLANov súčasne (z 4K VLAN ID) MTU/Port/Tag VLAN |
| Správa | Webové GUI Jednoduchá konfigurácia Utility |
| Prenosová metóda | Store-And-Forward |
| INÉ | |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Obsah balenia | TL-SG1016PE Napájací kábel Inštalačný sprievodca Resource CD Rackmount Kit Gumené nohy |
| Systémové požiadavky | Microsoft Windows na beh Utility |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C Teplota skladovania: -40°C~70°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Skladovacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 30 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| PoE budget (W) | 110 |
| Počet PoE+ portů | 14 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!