5 portový gigabitový Easy Smart switch ľahko rozšíri vašu káblovú sieť. Vyrieďte si svoju prácu jednoducho a rýchlo, či ste doma alebo v kancelárii.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/easy-smart-switch/tl-sg105e/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Standards a protokoly | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Rozhranie | 5 10/100/1000 Mbps RJ45 portov AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Sieťové médiá | 10BASE-T: UTP kategórie 3, 4, 5 kábel (maximálne 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100m) 100BASE-TX: UTP kategórie 5, 5e kábel (maximálne 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100m) 1000BASE-T: UTP kategórie 5, 5e, 6 alebo vyššie kábel (maximálne 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100m) |
| Počet ventilátorov | Bez ventilátora |
| Napájanie | Externý napájací adaptér (Výstup: 5 VDC/0.6 A) |
| Rozmery (W x D x H) | 3.9 × 3.9 × 1.0 palca (100 × 98 × 25 mm) |
| Maximálna spotreba energie | 2.82 W (220 V/ 50 Hz) |
| Maximálna strata tepla | 9.62 BTU/h |
| VÝKON | |
| Rýchlosť presunu paketov | 7.4 Mpps |
| Tabuľka MAC adries | 2 K |
| Pamäť bufferu paketov | 1 Mb |
| Jumbo Frame | 16 KB |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Kvalita služby | Podpora port-based/802.1p/DSCP priorit |
| L2 funkcie | IGMP Snooping V1/V2/V3 Statická agregácia odkazov Mirroring portov Diagnostika kábla Prevencia slučiek |
| VLAN | Podpora až 32 VLAN súčasne (z 4K VLAN ID) MTU/Port/Tag VLAN |
| Spôsob prenosu | Store-And-Forward |
| INÉ | |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Balenie obsahuje | TL-SG105E Napájací adaptér Návod na inštaláciu Gumové nohy |
| Požiadavky na systém | Microsoft Windows pre prevádzku Utility |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Ukladacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!