Viac informácií o technológii TP-LINK PoE >
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/poe-switch/tl-sg105mpe/
Technické špecifikácie
| HARDVÉROVÉ FUNKCIÁ | |
| Štandardy a protokoly | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at |
| Rozhranie | Pet portov 10/100/1000Mbps RJ45 Automatické vyjednávanie / AUTO MDI/MDIX |
| Sieťové médiá | 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (max. 100m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m) 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (max. 100m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m) 1000BASE-T: UTP kategória 5, 5e, 6 alebo vyššia kategória káblov (max. 100m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m) |
| Počet ventilátorov | Bez ventilátora |
| Napájanie | Vonkajší napájací adaptér (výstup: 53,5 VDC / 2,43 A) |
| PoE porty (RJ45) | Štandard: 802.3 af/at kompatibilný PoE porty: Port 1- Port 4 PoE rozpočet výkonu: 120 W |
| Rozmery (W x D x H) | 3,9 × 3,9 × 1,0 palca (99,8 × 98 × 25 mm) |
| Maximálna spotreba energie | 4,34 W (220 V/50 Hz bez PD) 137,01 W (110 V/50 Hz s pripojeným PD 120 W) |
| Maximálne odvod tepla | 14,8 BTU/h (bez pripojeného PD) 467,17 BTU/h (s pripojeným PD 120 W) |
| VÝKON | |
| Rýchlosť prepínania | 10 Gbps |
| Rýchlosť smerovania paketov | 7.44 Mpps |
| Tabuľka MAC adries | 2 K |
| Pamäť pre paketové vyrovnávanie | 1 Mb |
| Jumbo Frame | 16 KB |
| FUNKCIE SOFTVÉRU | |
| Kvalita služby | Podpora Port-Based/802.1p/DSCP priorít Podpora 4 priorítnych frontov Rátať limit Storm Control |
| V2 Funkcie | IGMP Snooping V1/V2/V3 Statická agregácia spojov Portové zrkadlenie Diagnostika kábla Prevencia slučky Auto Recovery PoE Extend Mode |
| VLAN | Podpora až 32 VLAN súčasne (z 4K VLAN ID) MTU/Port/Tag VLAN |
| Správa | Webové GUI Jednoduchá konfigurácia Softvéru |
| Spôsob prenosu | Store-And-Forward |
| INÉ | |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Obsah balenia | TL-SG105MPE Napájací adaptér Návod na inštaláciu Gumené nohy |
| Systémové požiadavky | Microsoft Windows na spustenie Utility |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C Teplota skladovania: -40°C~70°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90%RH bez kondenzácie Štandardná vlhkosť: 5%~95%RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| PoE budget (W) | 34000 |
| Počet PoE+ portů | 0 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!