TL-SG1428PE je plne kompatibilný so zariadeniami PoE, ako sú IP kamery, prístupové body a IP telefóny. Môže byť tiež použitý s káblovými zariadeniami bez PoE na zabezpečenie gigabitových pripojení pre zariadenia, ako sú počítače, tlačiarne a IPTV.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/easy-smart-switch/tl-sg1428pe/
Technické špecifikácie
| HARDVÉROVÉ FUNKcie | |
| Štandardy a protokoly | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Rozhranie | 28 10/100/1000 Mbps RJ45 portov 2 Gigabit SFP portov |
| Sieťové médiá | 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (maximálne 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100 m) 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (maximálne 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100 m) 1000BASE-T: UTP kategória 5, 5e, 6 alebo vyšší kábel (maximálne 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100 m) 1000BASE-X MMF, SMF |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátory |
| Fyzické bezpečnostné zámky | Áno |
| Napájanie | 100-240V AC, 50/60 Hz |
| PoE+ porty (RJ45) | Štandard: 802.3at/802.3af spĺňa PoE+ porty: 24 portov Napájanie: 250 W |
| Rozmery (W x D x V) | 440 × 220 × 44 mm (17.3 × 8.7 × 1.73 palca) |
| Upevnenie | Na rack |
| Maximálna spotreba energie | 27 W (220/50Hz, bez PD) 304,7 W (220/50Hz, s pripojeným PD 250 W) |
| Maximálne vyžarovanie tepla | 92,07 BTU/h (bez PD) 1039,03 BTU/h (s PD 250 W) |
| VÝKON | |
| Kapacita prepínania | 56 Gbps |
| Rýchlosť smerovania paketov | 41,7 Mbps |
| Tabuľka MAC adries | 8K |
| Pomocná pamäť na pakety | 4,1 Mbit |
| Jumbo frame | 9 KB |
| SOFTVÉROVÉ FUNKcie | |
| Quality of Service | Podpora port-based 802.1p/DSCP priority Podpora 4 prioritu vancov Limitovanie rýchlosti Storm Control |
| L2 Funkcie | IGMP Snooping V1/V2/V3 Statická agregácia odkazov Portové zrkadlenie Diagnostika kábla Prevencia slučiek Auto Obnova PoE |
| VLAN | Podpora až 32 VLAN naraz (z 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN |
| Správa | Webové GUI Easy Smart Konfiguračný nástroj |
| Spôsob prenosu | Store-And-Forward |
| INÉ | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Obsah balenia | TL-SG1428PE Napájací kábel Inštrukcie na inštaláciu Rámový držák Plastové nožičky |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~50°C Teplota skladovania: -40°C~70°C Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% bez kondenzácie Teplota skladovania: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| Počet SFP portů | 288 |
| PoE budget (W) | 34000 |
| Počet PoE+ portů | 0 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!