Unmanaged switche rady TP-Link LiteWave poskytujú jednoduchý a cenovo dostupný spôsob rozšírenia vašej káblovej siete. Jednoducho sa používajú a sú spoľahlivé. Pomocou týchto switchov Plug-and-Play môžete okamžite rozšíriť sieťové pripojenia na viac zariadení. Vďaka podpore všetkých portov Auto-MDI/MDIX nie je potrebné sa starať o typ použitého kábla.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/litewave-switch/ls108g/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Standarty a protokoly | IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p |
| Rozhranie | 8 10/100/1000Mbps, Auto-negotiation, Auto-MDI/MDIX porty |
| Počet ventilátorov | Pasívne chladenie |
| Vonkajšie napájanie | Vonkajší napájací adaptér • V2: 5VDC / 0.6A |
| LED indikátor | Systém napájania Indikátory Link/Act pre každý port zabudované do každého RJ-45 portu |
| Rozmery (W x D x H) | 6.2 x 3.9 x 1.0 in. (158 x 99.1 x 25 mm) |
| Max. spotreba energie | 3.7W (220V/50Hz) |
| Max. odvod tepla | 12.617 Btu/h |
| VÝKONNOSŤ | |
| Rýchlosť smerovania paketov | 11.9 Mpps |
| Tabuľka MAC adries | 4K |
| Pamäť na vyrovnávanie paketov | 1.5 MB |
| Jumbo Frame | 16 KB |
| SOFTvérové funkcie | |
| Pokročilé funkcie | Green Technology 802.3X Flow Control 802.1P/DSCP QoS |
| Metóda prenosu | Store and Forward |
| ĎALŠIE | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Obsah balenia | 8-portový 10/100/1000Mb/s Desktop Switch Napájací adaptér Inštalačný sprievodca |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Ukladacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!