M7000 podporuje najnovšiu generáciu sietí 4G FDD/TDD-LTE a umožňuje pohodlné prenášanie Wi-Fi vo väčšine krajín a regiónov. Teraz si môžete vychutnať video v rozlíšení HD bez oneskorenia, rýchle sťahovanie súborov a stabilné videohovory bez ohľadu na to, kam vás život zavedie.
| HARDVÉROVÉ FUNKČNOSTI | |
| Rozhranie | 1 micro USB port na napájanie 1 slot na SIM kartu |
| Tlačidlo | Tlačidlo napájania, Tlačidlo resetu |
| Napájanie | Interná 2000 mAh dobíjateľná batéria Vonkajšie 5V/1A |
| Typ siete | 4G: FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20 (2100/1800/850/2600/900/800 MHz) TDD-LTE B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz) 3G: HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B5/B8(2100/850/900 MHz) |
| Rýchlosti dát | DL: 150 Mbps, UL: 50 Mbps |
| Rozmery (ŠxHxV) | 3,7×2,2×0,8 palca (94×56,7×19,8 mm) |
| Anténa | Vnútorné antény |
| LED displej | Stav Wi-Fi, stav internetového pripojenia, stav batérie |
| BEZDRÁTOVÉ FUNKČNOSTI | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11b/g/n |
| Bezdrôtové rýchlosti | Až do 300 Mbps |
| Frekvencia | 2,4 GHz |
| Sila citlivosti prijímania | 11b 11Mbps: -87,5dBm; 11g 54Mbps: -74dBm; 11n HT20 MCS7: -70dBm; 11n HT40 MCS7: -68dBm; |
| Vysielací výkon | <20dBm |
| Bezdrôtová bezpečnosť | Podpora WPA-PSK/WPA2-PSK,Bezdrôtové MAC Filterovanie, Povoliť/Zakázať SSID broadcast |
| DHCP | Server, Klient, DHCP Client List |
| ĎALŠIE | |
| Podpora RNDIS | Nie |
| Obsah balenia | Mobile Wi-Fi M7000 Mikro USB kábel BáGenerated batéria 2000 mAh Rýchly inštalačný sprievodca |
| Systémové požiadavky | Windows 10/8/7/vista/XP, Mac OS, Android, iOS, Windows Phone |
| Certifikácie | CE, RoHS |
| Životné prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~35°C (32°F~95°F) Uchovávacia teplota: -20°C~60°C (-4°F~140°F) Užívateľská vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Uchovávacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!