Hotspot M7200 podporuje najnovšiu generáciu sietí 4G FDD/TDD-LTE a vďaka tomu poskytuje praktické a ľahko prenosné vytvorenie Wi-Fi siete v väčšine krajín a regiónov. Teraz si môžete vychutnávať video vo vysokom rozlíšení bez zaseknutia, rýchle sťahovanie súborov a stabilné videohovory kdekoľvek, kam vás život zavedie.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/mifi/m7200/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Interface | 1 micro USB port pre napájanie 1 slot na SIM kartu |
| Button | Zapnutie/Vypnutie |
| Power Supply | Interné 2000mAh NABÍJATEĽNÁ BATERKA |
| Network Type | 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B40/B41 (2600/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) |
| Data Rates | DL: 150Mbps, UL: 50Mbps |
| Dimensions ( W x D x H ) | 3.7×2.2×0.8 palcov (94×56.7×19.8mm) |
| Antenna | Vnútorná anténa |
| LED Display | Status Wi-Fi, Stav internetového pripojenia, Stav batérie |
| WIRELESS FEATURES | |
| Wireless Standards | IEEE 802.11b/g/n |
| Wireless Speeds | 300Mbps |
| Frequency | 2.4GHz |
| Transmit Power | 2.4G <20dbm |
| Wireless Security | Podpora WPA-PSK/WPA2-PSK, Wireless MAC Filtering |
| DHCP | DHCP server, DHCP Client List |
| OTHERS | |
| Certification | CE, RoHS |
| Package Contents | 4G LTE Mobile Wi-Fi M7200 Mikro USB kábel Batéria 2000mAh Rýchly sprievodca inštaláciou |
| System Requirements | Windows 10/8/7/vista/XP, Mac OS, Android, iOS, Windows Phone |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!