M7450 je vybavený výkonnou 3000 mAh batériou. Na batériu potom môžete bez námahy pracovať až 15 hodín plného zaťaženia a 900 hodín v pohotovostnom režime. M7450 sa nabíja pomocou micro USB kábla pripojeného k notebooku, nabíjačke alebo adaptéru pre dlhé hodiny 4G zdieľania.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/mifi/m7450/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Rozhranie | 1 micro USB port na napájanie 1 Micro SIM karta slot 1 Micro SD karta slot |
| Tlačidlo | Zapnutie/Vypnutie, Menu |
| Napájanie | 3000mAh nabíjateľná batéria |
| Typ siete V1 | FDD-LTE: B1/B3/B7/B8/B20(2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE: B38/B40/B41 (2600/2300/2500MHz) DC-HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B8(2100/900MHz) EDGE/GPRS/GSM: 850/900/1800/1900MHz |
| Rýchlosti dát | DL: 300Mbps, UL: 50Mbps |
| Rozmery (šírka x hĺbka x výška) | 112.5*66.5*16mm |
| Anténa | Interná anténa |
| Čítačka Micro SD kariet | Až do 32GB |
| Zobrazenie na obrazovke | 1,44 palcový TFT |
| WIRELESS FEATURES | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11a/b/g/n/ac 300Mbps pri 2.4GHz alebo 867Mbps pri 5GHz |
| Frekvencia | 2.4GHz&5GHz |
| Vysielací výkon | 2.4G <20dbm, 5G <23dbm |
| Bezdrôtová bezpečnosť | Podpora WPA-PSK/WPA2-PSK, Wireless MAC Filtering, |
| DHCP | DHCP server, DHCP Client List |
| INÉ | |
| Certifikácie | CE, RoHS |
| Obsah balenia | 300Mbps LTE-Advanced Mobilné Wi-Fi M7450 Micro USB kábel Nano na Micro SIM adapter 3000mAh Batéria Rýchly sprievodca inštaláciou |
| Požiadavky na systém | Windows 10/8/7/vista/XP, Mac OS, Android, iOS, Windows Phone |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!