Umiestnite extender RE190 medzi bezdrôtový smerovač a bezdrôtové zariadenia a rozšírte pokrytie Wi-Fi siete vykrytím mŕtvych zón. Vychutnajte si bezproblémovú bezdrôtovú sieť v domove alebo kancelárii. Podpora duálneho pásma Wi-Fi s rýchlosťou až 750 Mb/s pomáha nielen rozšíriť pokrytie plochy do veľkosti 185 m2, ale tiež dobre využiť vysokú rýchlosť vášho ISP - ideálne na streamovanie videa vo vysokom rozlíšení, online hranie a ďalšie úlohy náročné na šírku pásma.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/range-extender/re190/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Tlačidlo | WPS tlačidlo, RESET tlačidlo |
| Napájanie | 100-240V~50/60Hz |
| Spotreba energie | 7.0W |
| Rozmery | 4.3×2.59×1.53 in. (110.0×65.8×38.8mm) |
| Anténa | 3 Omnidirekcionálne antény |
| WIRELESS FEATURES | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Frekvencia | 2.4GHz a 5GHz |
| Rýchlosť signálu | 300Mbps na 2.4GHz, 433Mbps na 5GHz |
| Sila prijmu | 5GHz: 11a 6Mbps: -94dBm, 11a 54Mbps: -78dBm 11ac HT20 MCS0: -94dBm, MCS8: -73dBm 11ac HT40 MCS0: -91dBm, MCS9: -65dBm 11ac HT80 MCS0: -88dBm, MCS9: -62dBm 2.4GHz: 11g 54Mbps: -78dBm, 11n HT20: -75dBm 11n HT40: -73dBm |
| Výkon vysielania | CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5.15GHz~5.35GHz); <30dBm(5.47GHz~5.725GHz) |
| Wireless Functions | WMM, Short GI, High Speed, WPS |
| Wireless Security | WEP, WPA/WPA2-PSK šifrovanie |
| OTHERS | |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Obsah balenia | Range Extender RE190 Rýchly sprievodca inštaláciou |
| Požiadavky na systém | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ alebo Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX alebo Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, alebo iný Java-enabled prehliadač |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C ~ +40°C Ukladacia teplota: -40°C ~ +70°C Vlhkosť prostredia: 10% ~ 90%RH Ukladacia vlhkosť: 5% ~ 90%RH |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!