Bezdrôtová technológia AC jednotky RE200 vytvára silnejšie Wi-Fi pripojenie vo vašej domácnosti. Spolupracuje s každým štandardným routerom alebo prístupovým bodom a umožňuje pohodlne vytvoriť dvojpásmové Wi-Fi pripojenie k viacerým zariadeniam, bez výpadkov a s veľkým dosahom.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/range-extender/re200/
Technické špecifikácie| WIRELESS | |
| Režimy práce | Rozšírenie Dosahu / Prístupový bod |
| HARDWARE FEATURES | |
| Typ zásuvky | EU, UK, US, AU |
| Rozhranie | 1 x 10/100Mbps Ethernetový port (RJ45) |
| Tlačidlo | WPS Tlačidlo, Tlačidlo reset |
| Napájanie | 100-240V~50/60Hz |
| Max. spotreba energie | Približne 6.5W |
| Rozmery (W x D x H) | 4.3x 2.6 x 3.0in. (110.0 x 65.8 x 75.2mm) |
| Anténa | 3 interné antény |
| WIRELESS FEATURES | |
| Wi-Fi štandardy | IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Frekvencia | 2.4GHz a 5GHz |
| Rýchlosť signálu | 300Mbps pri 2.4GHz, 433Mbps pri 5GHz |
| Režimy práce | Rozšírenie Dosahu / Prístupový bod |
| Senzitivita príjmu | 5G:
390M: -60dBm 29.3M: -83dBm 180M: -64dBm 13.5M: -87dBm 78M: -68dBm 6.5M: -90dBm 54M: -75dBm 6M:-90dBm 2.4G: 270M: -70dBm 130M: -70dBm 108M: -73dBm 54M: -75dBm 11M: -86dBm 6M: -92dBm 1M: -94dBm |
| Funkcie Wi-Fi | Zapnúť/vypnúť bezdrôtové rádio
DFS (vyžaduje najnovšiu firmvér a hardvérovú verziu) Ovládanie prístupu LED Ovládanie Naplánovanie napájania Pokrytie Wi-Fi |
| Bezpečnosť Wi-Fi | 64/128/152-bit WEP
WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Výkonnosť vysielania | < 20 dBm (EIRP) |
| Technológia Mesh | EasyMesh |
| OTHERS | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Obsah balenia | AC750 Wi-Fi Rozšírenie Dosahu RE200
Rýchly sprievodca inštaláciou |
| Systémové požiadavky | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista alebo Windows 7, 8, 10, Mac OS, NetWare, UNIX alebo Linux. |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Udržiavacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Vlhkosť prostredia: 10%~90% bez kondenzácie Udržiavacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom