Vyhovuje štandardu 802.3af pri napájaní cez PoE a podporuje výkon až 15,4 W na každom PoE porte. Celkový výkon až 41 W pri napájaní cez PoE pre 4× PoE porty, umožňuje otvoriť široké spektrum aplikácií, ako je dohľad pre kancelárie, koleje a malé podniky. Je plne kompatibilný s IP kamerami, prístupovými bodmi, IP telefónmi, počítačmi, tlačiarňami atď.
Zistiť viac o TP-Link PoE technológii >
Stránka produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sf1005lp/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Rozhranie | • 5× 10/100 Mbps RJ45 porty (Porty 1–4 podporujú 802.3af PoE) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX |
| Siete Media | • 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (maximálne 100m) • EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximálne 100m) • 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (maximálne 100m) • EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximálne 100m) |
| Počet ventilátorov | Bez ventilátora |
| Physická bezpečnostná západka | Áno |
| Externé napájanie | Externý napájací adaptér (výstup: 53,5 V DC / 0,81 A) |
| Rýchlosť paketového smerovania | 0,744 Mpps |
| PoE porty (RJ45) | • Štandard: kompatibilný s 802.3 af • PoE porty: Porty 1–4 • Napájanie: 41 W |
| Tabuľka MAC adries | 2K |
| Jumbo rámec | 2 KB |
| Prevodová kapacita | 1 Gbps |
| Rozmery (W x D x H) | 3.9×3.9×1.0 in (100×98×25 mm) |
| Maximálna spotreba energie | • 1.9 W (220 V / 50 Hz, žiaden PD nebol pripojený) • 47 W (220 V / 50 Hz, s pripojeným 41 W PD) |
| Maximálna strata tepla | • 6.48 BTU/h (žiadny PD nebol pripojený) • 160.27 BTU/h (s pripojeným 41 W PD) |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Spôsob prenosu | Store-And-Forward |
| Pokročilé funkcie | • Kompatibilný s IEEE 802.3af/at PD • Tlačidlo Extend Mode (Porty 1–4) • Tlačidlo Priority Mode (Porty 1–2) • Automatické učenie a zrenovovanie MAC adries • IEEE802.3x Flow Control pre Full-Duplex režim a Backpressure pre Half-Duplex režim |
| OSTATNÉ | |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Obsah balenia | • TL-SF1005LP • Napájací adaptér • Inštruktážna prilba |
| Prostredie | • Prevádzková teplota: 0–40 °C (32–104 °F) • Teplota skladovania: -40–70 °C (-40–158 °F) • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Vlhkosť skladovania: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Počet PoE Out portů | 8 |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| PoE budget (W) | 34000 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!