Vyhovuje štandardu 802.3af/at PoE+, ktorý podporuje až 30 W na každom portu PoE. Celkový rozpočet napájania 67 W PoE pre 4 porty PoE umožňuje široké možnosti využitia, napríklad pre dohľadové systémy pre kancelárie, študentské koleje a malé firmy. Je plne kompatibilný s IP kamerami, prístupovými bodmi, IP telefónmi, počítačmi, tlačiarňami a ďalšími zariadeniami.
Viac informácií o technológii TP-Link PoE >
Stránka produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sf1005p/
Technické špecifikácie
| HARDWAROVÉ FUNKCIE | |
| Rozhranie | • 5× 10/100 Mbps RJ45 portov (4× 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ portov) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX |
| Sieťové médiá | • 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (maximálne 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100m) • 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (maximálne 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximálne 100m) |
| Číslo ventilátorov | Bez ventilátora |
| Fyzické zabezpečenie zámkom | Áno |
| Vonkajší zdroj napájania | Vonkajší napájací adaptér (Výstup: 53,5 V DC / 1,31 A) |
| Rýchlosť smerovania paketov | 0.744 Mpps |
| PoE porty (RJ45) | • Štandard: kompatibilné s 802.3 af/at • PoE porty: porty 1–4 • Napájanie: 67 W |
| Tabuľka MAC adries | 2K |
| Jumbo rámec | 2 KB |
| Výkon prepínania | 1 Gbps |
| Rozmery (W x D x H) | 3.9 x 3.9 x 1.0 palca (99.8 x 98 x 25 mm) |
| Maximálna spotreba energie | • 1.9 W (220 V / 50 Hz, bez pripojeného PD) • 74 W (220 V / 50 Hz, s pripojeným PD 67 W) |
| Maximálne odvod tepla | • 6.48 BTU/h (bez pripojeného PD) • 252.34 BTU/h (s pripojeným PD 67 W) |
| SW funkcionality | |
| Spôsob prenosu | Store-And-Forward |
| Pokročilé funkcie | • Kompatibilné s IEEE 802.3af/at PD • Extend Mode Button (Porty 1–4) • Prioritný režim tlačidlo (Porty 1–2) • Automatické učenie a auto-oznámkovanie MAC adries • IEEE802.3x Flow Control pre full-duplex režim a Backpressure pre half-duplex režim |
| Ďalšie | |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Obsah balenia | • TL-SF1005P • Napájací adaptér • Inštalačný návod |
| Prostredie | • Prevádzková teplota: 0–40 °C • Teplota skladovania: -40–70 °C • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Skladovacia vlhkosť: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| PoE budget (W) | 384 |
| Počet PoE+ portů | 0 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!