Vyhovuje štandardu 802.3af pri napájaní cez PoE a podporuje výkon až 15,4 W na každom PoE porte. Celkový výkon až 41 W pri napájaní cez PoE* pre 4× PoE porty, umožňuje otvoriť široké spektrum aplikácií, ako je dohľad pre kancelárie, internáty a malé podniky. Je plne kompatibilný s IP kamerami, prístupovými bodmi, IP telefónmi, počítačmi, tlačiarňami atď.
Zistiť viac o TP-Link PoE technológii >
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sf1008lp/
Technické špecifikácie
| HARDVÉROVÉ FUNKCIE | |
| Rozhranie | • 8× 10/100 Mbps RJ45 portov (porty 1–4 podporujú 802.3af PoE) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX |
| Sieťové médiá | • 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (max. 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m) • 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (max. 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m) |
| Počet ventilátorov | Pasívny |
| Fyzické bezpečnostné zámky | Áno |
| Vonkajší zdroj napájania | Vonkajší adaptér (Výstup: 53,5 V DC / 0,81 A) |
| Rýchlosť presunu paketov | 1.1904 Mpps |
| PoE porty (RJ45) | • Štandard: kompatibilný s 802.3 af • PoE porty: porty 1–4 • Napájanie: 41 W |
| Tabuľka MAC adries | 2K |
| Jumbo Frame | 2 KB |
| Prevodná kapacita | 1.6 Gbps |
| Rozmery (W x D x H) | 6.7 × 3.9 × 1.1 palca (171 × 98 × 27 mm) |
| Maximálna spotreba energie | • 2.2 W (220 V/ 50 Hz, bez PD) • 47.1 W (220 V/ 50 Hz, s pripojeným PD 41 W) |
| Maximálne odvod tepla | • 7.5 BTU/h (bez PD) • 160.61 BTU/h (s pripojeným PD 41 W) |
| SOFTWAREOVÉ FUNKCIE | |
| Spôsob prenosu | Store-And-Forward |
| Pokročilé funkcie | • Kompatibilné s IEEE 802.3af PD • Tlačidlo Extend Mode (Porty 1–4) • Tlačidlo Priority Mode (Porty 1–2) • Automatické učenie a starnutie MAC adries • IEEE802.3x Flow Control pre Full-Duplex mód a Backpressure pre Half-Duplex mód |
| ĎALŠIE | |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Obsah balenia | • TL-SF1008LP • Adaptér napájania • Inštalačný návod |
| Prostredie | • Prevádzková teplota: 0–40 °C • Teplota skladovania: -40–70 °C • Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie • Skladovacia vlhkosť: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Počet PoE Out portů | 8 |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| PoE budget (W) | 34000 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!