8portový gigabitový stolný switch TP-Link TL-SG1008D predstavuje jednoduchý spôsob prechod na sieť štandardu Gigabit Ethernet. Zvýšte rýchlosť svojho sieťového servera a hlavných pripojení alebo premeňte gigabitovú rýchlosť vo stolných počítačoch na realitu. TL-SG1008D sa navyše môže pochváliť prevedením s nižšou spotrebou energie. S inovatívnou technológiou úspory energie dokáže zariadenie TL-SG1008D znížiť spotrebu energie až o 80 %*, čím je ekologickým riešením pre vašu domácu alebo firemnú sieť.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/soho-switch/tl-sg1008d/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Štandardy a protokoly | IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x |
| Rozhranie | 8 10/100/1000Mbps RJ45 portov AUTO vyjednávanie / AUTO MDI/MDIX |
| Počet ventilátorov | Bezventilátorové |
| Fyzické zabezpečenie zámkom | Nie |
| Spotreba energie | Maximálne: 4,63W (220V/50Hz) |
| Externé napájanie | Externý napájací adaptér (výstup: 5VDC / 0,6A) |
| Jumbo Frame | 15 KB |
| Kapacita prepínania | 16 Gbps |
| Rozmery (Š x D x V) | 7,1 * 3,5 * 1,0 palca (180 * 90 * 25,5 mm) |
| Max. spotreba energie | 4,63 W (220V/50Hz) |
| Maximálna strata tepla | 15,80 BTU/h |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Spôsob prenosu | Ukladanie a odosielanie |
| Tabuľka MAC adries | 4K |
| Pokročilé funkcie | Zelená technológia, úspora energie až do 80 % 802.3X Flow Control, Back Pressure |
| Ďalšie | |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHs |
| Sada balenia | 8-portový gigabitový stolný switch TL-SG1008D Napájací adaptér Návod na inštaláciu |
| Systémové požiadavky | |
| Prostredie | Prevádzkova teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F); Teplota skladovania: -40°C~70°C (-40°F~158°F); Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie; Vlhkosť skladovania: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!