TL-SG1008MP je 8portový gigabitový stolný/rackový switch, pričom všetkých 8 portov podporuje štandard napájania PoE+. Zariadenie predstavuje jednoduché riešenie, ako rozšíriť káblovú sieť, pretože umožňuje prenášať napájanie aj dáta pomocou jediného ethernetového kábla. S celkovým rozpočtom napájania 153 W, tzn. až 30 W na každý port, switch TL-SG1008MP dokáže napájať väčší počet zariadení s vysokou spotrebou, ako sú prístupové body, IP kamery alebo IP telefóny. Navyše s inovatívnou technológiou úspory energie je switch TL-SG1008MP schopný znížiť spotrebu energie, čo z neho robí ekologické riešenie pre vašu podnikovú sieť.
Viac informácií o TP-LINK PoE technológii >?
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sg1008mp/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Interface | 8 10/100/1000Mbps RJ45 portov AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Network Media | 10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (max. 100m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m) 100BASE-TX: UTP kategória 5, 5e kábel (max. 100m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m) 1000BASE-T: UTP kategória 5, 5e, 6 alebo vyšší kábel (max. 100m) EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m) |
| Fan Quantity | 1 |
| Physical Security Lock | Nie |
| Power Supply | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Packet Forwarding Rate | 11.904 Mpps |
| PoE+ Ports(RJ45) | Štandard: 802.3af/at kompatibilný PoE+ porty: 8 portov Napájanie: 153W |
| Mac Address Table | 4K |
| Buffer Size | 1.5Mbits |
| Jumbo Frame | 16 KB |
| Switching Capacity | 16Gbps |
| Dimensions ( W x D x H ) | 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) |
| Mounting | Stolný / na rack |
| Max Power Consumption | 8.57W(220V/50Hz, bez PD) 173.65W(110V/60Hz, s pripojeným 153W PD) |
| Max Heat Dissipation | 29.22BTU/h (bez PD) 592.15BTU/h (s pripojeným 153W PD) |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Advanced Features | Zhodné s IEEE 802.3af/at PD Funkcia Prioritization Automatické učenie a starostlivosť o MAC adresy IEEE802.3x riadenie toku pre Full-Duplex režim a Backpressure pre Half-Duplex režim |
| Transfer Method | Store-And-Forward |
| OTHERS | |
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| Package Contents | TL-SG1008MP, Napájací adaptér, Inštalačný sprievodca, Kitt na montáž do racku, Gumené nohy |
| Environment | Prevádzková teplota: 0°C~50°C (32°F~122°F) Teplota skladovania: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Skladovacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Podporované standardy PoE | Žádný |
| Vlastnosti switche | Rozšíriteľnosť |
| PoE budget (W) | 384 |
| Počet PoE+ portů | 0 |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!