Stolný switch TL-SG105 predstavuje jednoduchý spôsob, ako zvýšiť rýchlosť vášho sieťového servera a hlavných pripojení. Či už pracujete z domu alebo z kancelárie, switch TL-SG105 vám pomôže rýchlo a jednoducho splniť pracovné úlohy.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/soho-switch/tl-sg105/
Technické špecifikácie| HARDVÉROVÉ FUNKCIE | |
| Štandardy a protokoly | IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p |
| Rozhranie | 5× 10/100/1000 Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX porty |
| Počet ventilátorov | Bez ventilátora |
| Vonkajší napájací zdroj | Vonkajší napájací adaptér (Výstup: 5 V DC / 0.6A) |
| LED indikátor | Systémová indikácia napájania Link/Act indikátory pre každý port vstavené do každého RJ-45 portu |
| Rozmery (W x D x H) | 3.9 x 3.9 x 1.0 in (100 x 98 x 25 mm) |
| Maximálna spotreba energie | 2.3 W (220 V/ 50 Hz) |
| Maximálne odvod tepla | 7.83 BTU/h |
| VÝKONNOSŤ | |
| Rýchlosť prenosu paketov | 7.4 Mpps |
| Tabuľka MAC adries | 2K |
| Pamäť bufferov paketov | 1 Mb |
| Jumbo Frame | 16 KB |
| softvérové funkcie | |
| Pokročilé funkcie | Green Technology 802.3X Flow Control 802.1P/DSCP QoS (pre V2 a novšie verzie) IGMP Snooping |
| Spôsob prenosu | Store and Forward |
| ĎALŠIE | |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Obsah balenia | 5-portový 10/100/1000 Mbit/s Desktop switch Napájací adaptér Návod na inštaláciu |
| Životné prostredie | Prevádzková teplota: 0–40 °C (32–104 °F) Početná teplota: -40–70 °C (-40–158 °F) Prevádzková vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie Uskladňovacia vlhkosť: 5–90% RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!