Stolný switch TL-SG108 predstavuje jednoduchý spôsob, ako zvýšiť rýchlosť vášho sieťového servera a hlavného pripojenia. Či už pracujete z domu alebo z kancelárie, switch TL-SG108 vám pomôže rýchlo a ľahko splniť pracovné úlohy.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/soho-switch/tl-sg108/
Technické špecifikácie| HARDWAREOVÉ VLASTNOSTI | |
| Normy a protokoly | IEEE 802.3i / 802.3u / 802.3ab/ 802.3x /802.1p |
| Rozhranie | 8× 10/100/1000Mbps portov, Automatické vyjednávanie, Auto-MDI/MDIX |
| Počet ventilátorov | Bez ventilátorov |
| Vonkajší napájací zdroj | Vonkajší napájací adaptér (výstup: 5VDC / 0,6A) |
| LED indikátor | Systémová energia Indikátory Link/Act pre každý port zabudované do každého RJ-45 portu |
| Rozmery ( Š x D x V ) | 6.2 x 4.0 x 1.0 palca (158 x 101 x 25 mm) |
| Maximálna spotreba energie | 2.77 W (220V/50Hz) |
| Maximálne odvod tepla | 9.45 BTU/h |
| VÝKONNOSŤ | |
| Rýchlosť smerovania paketov | 11.9 Mpps |
| MAC tabuľka adries | 4K |
| Pamäť na vyrovnávanie paketov | 1.5 MB |
| Jumbo Frame | 16 KB |
| Softvérové funkcie | |
| Pokročilé funkcie | Zelená technológia Flow Control IEEE 802.3X QoS 802.1p/DSCP Snooping IGMP |
| Metóda prenosu | Ukladať a odosielať |
| Ostatné | |
| Certifikácia | CE, FCC ,RoHS |
| Balenie obsahuje | 8-portový stolný switch 10/100/1000Mbps Napájací adaptér Návod na inštaláciu |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Ukladacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90%, bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!