Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sg108-m2/
Technické špecifikácie
| HARDWARE FEATURES | |
| Standarty a protokoly | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1p, 802.3bz |
| Rozhranie | 8× 100Mbps/1Gbps/2.5Gbp portov, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX |
| Počet ventilátorov | Bezventilátorový |
| Vonkajší napájací zdroj | Vonkajší napájací adaptér (Výstup: 12 VDC / 1.5 A) |
| Indikátor LED | • Napájanie systému: 1 • Linka/Indikátory aktivity: 8, 1 indikátor na port zabudovaný do každého RJ-45 portu |
| Rozmery ( W x D x H ) | 8.9×5.2×1.4 palca (226×131×35 mm) |
| Max. spotreba energie | 15.65 W |
| Max. odvod tepla | 53.40 BTU/h |
| PERFORMANCE | |
| Síla prevádzkových kapacít | 40 Gbps |
| Rýchlosť presunu paketov | 29.8 Mpps |
| Tabuľka MAC adries | 16 K |
| Pamäť vyrovnávacej pamäte paketov | 1.5 MB |
| Jumbo Frame | 10 KB |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Pokročilé funkcie | • 802.3X Flow Control • 802.1p/DSCP QoS |
| Metóda prenosu | Store and Forward |
| OTHERS | |
| Certifikácia | CE, FCC ,RoHS |
| Obsah balenia | • 8-Port 2.5G Multi-Gigabit Desktop Switch TL-SG108-M2 • Napájací adaptér • Inštalačný návod • Gumené nohy |
| Prostredie | • Prevádzková teplota: 0–40 °C (32–104 °F) • Teplota skladovania: -40–70 °C (-40–158 °F) • Prevádzková vlhkosť: 10–90 % RH bez kondenzácie • Skladovacia vlhkosť: 5–90 % RH bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie | DIN Rail |
| Technológia | Gigabit optika + 10 Gigabit optika |
| Počet portů LAN | 25 |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s) | 34000 |
| Ventilátor | Ano |
| Management | SNMP/RMON |
| Maximálny počet portov | 18 |
| Funkce | L2+ |
| Maximální počet portů | 30 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!