Využívajte všetky možnosti najmodernejšej siete 4G LTE a sťahujte rýchlosťou až 150 Mbit/s. Zdieľajte svoju 4G LTE sieť s niekoľkými Wi-Fi zariadeniami a tešte sa na plynulé sledovanie HD filmov, rýchle sťahovanie súborov a neprerušované videohovory. Zariadenie je plne kompatibilné so špecifikáciami FDD-LTE a TDD-LTE a umožňuje využívať služby od väčšiny poskytovateľov na svete.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/3g-4g-router/tl-mr6400/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Ports | 3× 10/100 Mbps LAN porty, 1× 10/100 Mbps LAN/WAN port, 1× Micro SIM karta slot |
| Button | WPS/RESET tlačidlo, WiFi ON/OFF tlačidlo |
| External Power Supply(EU) | 9V/0.85A |
| Dimensions ( W x D x H ) | 6.85 × 4.9 × 1.32 in. (174 × 124.5 × 33.5 mm) |
| Antenna Type | 2× odnímateľné externé 4G LTE antény |
| WIRELESS FEATURES | |
| Wireless Standards | IEEE 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Signal Rate | 300 Mbps pri 2.4 GHz |
| Reception Sensitivity | 11g 54M: -74 dBm 11n HT20: -71 dBm 11n HT40: -67 dBm |
| Transmit Power | <20 dBm (2.4 GHz) |
| Wireless Functions | Zapnutie/Vypnutie bezdrôtového rádia, Bezdrôtový rozvrh, WMM, Štatistiky Wireless |
| WAN Failover | Áno |
| Wireless Security | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK šifrovanie |
| Network Type | 4G: FDD-LTE Cat4 (800/900/1800/2100/2600 MHz), TDD-LTE (2300/2500/2600 MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS (900/2100 MHz) |
| SOFTWARE FEATURES | |
| Quality of Service | WMM, QoS |
| Operating Modes | 3G/4G Router, Bezdrôtový router |
| Management | Ovládanie prístupu, Miestna správa, Diaľková správa |
| WAN Connection Type | Dynamická IP/Statická IP/PPPoE/PPTP (Dvojité prístupové údaje)/L2TP (Dvojité prístupové údaje) |
| DHCP | Služba DHCP, Klient, Zoznam DHCP klientov, Rezervácia adries |
| Port Forwarding | Virtuálny server, Portové triggerovanie, UPnP, DMZ |
| Dynamic DNS | TP-Link DDNS, DynDns, NO-IP |
| VPN Pass-Through | PPTP, L2TP, IPSec |
| Access Control | Rodinná ochrana, Miestna správa, ZoZnam zariadení, Ovládanie prístupu |
| Firewall Security | DoS, SPI Firewall, IP a MAC adresa binding |
| Protocols | Podpora IPv4 a IPv6 |
| Guest Network | 2.4 GHz hosťovská sieť |
| VPN Server | PPTP VPN, OpenVPN |
| OTHERS | |
| Certification | CE, RoHS |
| Package Contents | 300Mbps Wireless N 4G LTE Router TL-MR6400 Power Adapter RJ45 Ethernetkábel Rýchly inštalačný sprievodca |
| System Requirements | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ alebo Windows 7, 8, 8.1, MAC OS, NetWare, UNIX alebo Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 prehliadač alebo novší, alebo iné prehliadače s Java podporou Mikro SIM karta |
| Environment | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Ukladacia teplota: -40°C~60°C (-40°F ~140°F) Užívateľská vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!