Ste unavení z Wi-Fi "mŕtvej zóny"? Rad TP-Link extenderov sa bezdrôtovo pripojuje k vášmu smerovaču, zosilňuje a rozširuje svoj signál do oblastí, kam sám nedosiahne. Zariadenie tiež znižuje rušenie signálu, aby bola zabezpečená spoľahlivá Wi-Fi pokrytie v celej domácnosti alebo kancelárii.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/range-extender/tl-wa854re/
Technické špecifikácie| HARDWARE FEATURES | |
| Typ zásuvky | EU, UK, US |
| Ovládacie tlačidlo | RE (Range Extender) tlačidlo, Reset tlačidlo |
| Spotreba energie | Približne 3W |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Rozmery (W x D x H) | 4.3 x 2.6 x 3.0 palca (110,0 x 65,8 x 75,2 mm) |
| Antenna | 2 * vnútorné |
| HARDWARE | |
| Ovládače | · Tlačidlo: WPS tlačidlo, Reset tlačidlo |
| BEZDRÔTOVÉ FUNKČNOSTI | |
| Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11b/g/n |
| Frekvencia | 2.4~2.4835GHz |
| Sviatočný rýchlosť | 11n: Až 300 Mbps (dynamicky) 11g: Až 54 Mbps (dynamicky) 11b: Až 11 Mbps (dynamicky) |
| Senzitivita príjmu | 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| Výstupný výkon | < 20 dBm (EIRP) |
| Bezdrôtové režimy | Range Extender |
| Funkcie bezdrôtového pripojenia | WMM (Wi-Fi Multimedia) Filtering MAC adries Štatistika bezdrôtového pripojenia Funkcia Doménové prihlásenie |
| Bezdrôtová bezpečnosť | 64/128/152-bit WEP WPA-PSK / WPA2-PSK |
| INÉ | |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Obsah balenia | 300Mbps Univerzálny Wi-Fi Range Extender TL-WA854RE Zbernicový CD Rýchly inštalačný sprievodca |
| Systémové požiadavky | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista alebo Windows 7, 8, 10, Mac OS, NetWare, UNIX alebo Linux. |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Uskladnenie teploty: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Uskladnenie vlhkosti: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!