Bezdrôtový router 300 Mbit/s Wireless N TL-WR840N je kombinované zariadenie pre káblové/bezdrôtové pripojenie k sieti určené predovšetkým pre sieťové požiadavky malých firiem a domácich kancelárií. Zariadenie TL-WR840N ponúka výnimočný a pokročilý výkon bezdrôtového pripojenia, a preto je ideálne pre HD video streaming, VoIP a hranie online hier. Navyše stlačením tlačidla WPS (rýchle nastavenie zabezpečenia) na elegantnom puzdre zariadenia je možné ľahko zabezpečiť bezdrôtové pripojenie šifrovaním WPA2 a zabrániť tak útokom na sieť zvonku.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/tl-wr840n/
Technické špecifikácie| WIRELESS | |
| Standarty | Wi-Fi 4 IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Rýchlosti | N300 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n) |
| WiFi Dosah | 2-izbové rodinné domy 2× pevné antény |
| WiFi Kapacita | Legacy |
| Pracovné režimy | Režim routeru Režim prístupového bodu Režim rozšírenia dosahu WISP režim |
| Hardvér | |
| Procesor | Jednojadrový CPU |
| Ethernetové porty | 1× 10/100 Mbps WAN port 4× 10/100 Mbps LAN porty |
| Tlačidlá | Reset tlačidlo |
| Napájanie | 9 V ? 0.6 A |
| BEZPEČNOSŤ | |
| WiFi šifrovanie | WEP WPA WPA2 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Sieťová bezpečnosť | SPI Firewall Prístupová kontrola IP & MAC binding Application Layer Gateway |
| Sieť pre hostí | 1× 2.4 GHz sieť pre hostí |
| Softvér | |
| Protokoly | IPv4 IPv6 |
| Rodinná kontrola | Filtrovanie URL Casové obmedzenia |
| Typy WAN | Dynamic IP Statická IP PPPoE PPTP L2TP |
| Kvalita služby | QoS podľa zariadenia |
| NAT Forwarding | Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping |
| DHCP | Rezervácia adries DHCP klientský zoznam Server |
| DDNS | TP-Link NO-IP DynDNS |
| Správa | Tether App Webová stránka |
| Fyzické rozmery | |
| Rozmery (W×D×H) | 7.2 × 5.0 × 1.4 in (182 × 128 × 35 mm) |
| Balenie obsahuje | Wi-Fi Router TL-WR840N Nabíjačka Ethernetový kábel RJ45 Rýchly inštalačný sprievodca |
| Iné | |
| Systémové požiadavky | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+, alebo iný prehliadač s JavaScriptom Káblový alebo DSL modem (ak je potrebný) Predplatné u poskytovateľa internetových služieb (pre internetový prístup) |
| Certifikácie | FCC, CE, RoHS |
| Životné prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C Ukladacia teplota: -40°C~70°C Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
| Testovacie údaje | |
| Výkon WiFi pri vysielaní | CE: <20dBm(2.4GHz) FCC: <30dBm |
| Senzitivita prijímania WiFi | 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!