Disk SSD452K od spoločnosti Transcend je vybavený rozhraním SATA III 6 Gb/s a najmodernejšou technológiou 3D NAND, ktorá umožňuje vertikálne uloženie 96 vrstiev čipov 3D NAND flash. V porovnaní s 3D NAND so 64 vrstvami tento prelom v hustote výrazne zlepšuje účinnosť ukladania. Disk SSD452K je vybavený vyrovnávacou pamäťou DRAM pre rýchly prístup a je plne testovaný vo vlastnej réžii, aby bola zaručená spoľahlivosť v kritických aplikáciách, pričom sa môže pochváliť hodnotením odolnosti 3 000 cyklov programovania/mazania.
spoločnosť Transcend ponúka aj SSD452K-I so širokou teplotou (-40? ~ 85?) na zabezpečenie trvalej funkčnosti, zvýšenej odolnosti a optimálnej spoľahlivosti v kritických aplikáciách.
Špecifikácie
Vzhľad | |
| Rozmery | 100 mm x 69.85 mm x 6.8 mm (3.94" x 2.75" x 0.27") |
|---|---|
| Hmotnosť | 54 g (1.90 oz) |
| Faktor formy |
|
Rozhranie | |
| Rozhranie zbernice |
|
Úložisko | |
| Typ blesku |
|
| Kapacita |
|
Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkové napätie |
|
| Prevádzková teplota |
|
| Teplota skladovania | -40°C (-40°F) ~ 85°C (185°F) |
| Vlhkosť | 5% ~ 95% |
| Šok |
|
| Vibrácie (prevádzkové) | 2.17 G (špička-špička), 10 Hz ~ 700 Hz (frekvencia) |
Napájanie | |
| Spotreba energie (prevádzka) | 3.5 wattov |
| Spotreba energie (v režime spánku) | 0.5 wattov |
Výkon | |
| Sekvenčné čítanie/zápis (CrystalDiskMark, max.) | Čítanie: 560 MB/s Zápis: 520 MB/s |
| náhodné čítanie/zápis 4K (IOmeter, max.) | Čítanie: 90 000 IOPS Zápis: 85 000 IOPS |
| Stredný čas medzi poruchami (MTBF) | 3 000 000 hodín |
| Zapísané terabajty (max.) | 3 520 TB |
| Zápisy na disk za deň (DWPD) | 1.61 (3 roky) |
| Poznámka |
|
Záruka | |
| Certifikát |
|
| Záruka |
|
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Veľkosť buffra (v MB) | 512 |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | TS256GSSD452K-I | 20 |
| Sklad dodávateľa | TS256GSSD452K-I | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!