SATA III 6 Gb/s MTS420 M.2 SSDS
Ultrakompaktný disk MTS420 M od spoločnosti Transcend využíva rozhranie SATA III 6 Gb/s a najnovšiu technológiu 3D NAND.2 SSD je vhodný na riešenie potrieb vysokého výkonu a prísnych veľkostných obmedzení malých zariadení. Vďaka použitiu iba vysokokvalitných flash čipov a vylepšených algoritmov firmvéru je Transcend MTS420 M.2 SSD poskytuje bezkonkurenčnú spoľahlivosť.
Funkcie
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Rozmery (max.) | 42 × 22 × 3.58 mm (1.65 x 0.87 x 0.14") |
| Hmotnosť (max.) | 8g |
| Ukladacie médiá | pamäť flash 3D TLC NAND |
| Prevádzkové napätie | DC 3.3V±5% |
| Prevádzková teplota | 0°C ~ 70°C |
| Certifikáty | CE, FCC, BSMI |
| Poznámka | Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru hostiteľa, softvéru, používania a kapacity úložiska. |
| Systémové požiadavky |
|
.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Chladič disku | Ne |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!